txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (5 příspěvků)

 • Hana Holá (anonym)

  Paní Procházková, nechtěla jsem věřit svým očím, když jsem četla váš příspěvek v sestře Blesku - Parlamentních listech. To jste opravdu klesla tak hluboko? Do čeho "balíte" vy svoje lži a Lži a podrazy pana prezidenta Zemana? Nebo je nechcete vidět? Vy, spisovatelka, nerozumíte kauze "Peroutka"? A v případě Bradyho máte nějaké důkazy, že jsou lháři a vše si vymysleli? Jestli v tomto duchu vychováváte Vaculíkovy děti, tak se musí Vaculík obracet v hrobě (naštěstí už jsou velké a můžou se za maminku jen stydět). Jsem v naprosté depresi, když i inteligentní lidé si nechají nabulíkovat takové nesmysly a ještě je hájí.Nechcete se nejdříve přesvědčit o věci a pak do ní teprve šlápnout? To byste měla mít za svá léta v disidentu (alespoň po dobu, kdy jste žila s Vaculíkem) naučené. Ale je to asi stářím, je mi vás líto!

  29.10.2016
 • Josef Kamjdu (anonym)

  Mě je zas líto paní Procházkové a pana prezidenta, že musí snášet a odrážet útoky duchovně opozdilých lidí, jako jste např. i vy.

  1.9.2017
 • Tomáš (anonym)

  Vážená paní,plno argumentů, které uvádíte je pravdivých, ale budou-li mít lesy nebo nemovitosti svého majitele dá se předpokládat, že se o majetek bude starat a ne ho nechat zdevastovat nebo rozkrást.Toto je má reakce na článek který koluje na internetu. Zdravím Vás a přeji hodně energie Tom.

  10.12.2015
 • mudr.laznicka@seznam.cz (anonym)

  Milá paní Lenko,
  děkuji Vám za realistické hodnocení morální i profesionální úrovně části našeho zdravotnictví ve Vašem příspěvku do přílohy Práva. Jsou zdravotníci, kteří považuji svou práci za povolání a jiní pro něž to jsou nucené práce. Těch druhých dnes bohužel rychle přibývá.
  Dnes jsem se v Právu konečně dočkal reakce na prezidentovo hodnocení našich vrcholných představitelů v roce 1968. Dle mého názoru to byli ve velké většině poctiví lidé u nichž zájem republiky a jejich obyvatel byl nadřazen zájmům osobním- z tohotohlediska zcela jistě zatím poslední garnituira v tomto státě.Proto dokázali podchytit celý národ viz prvomájové oslavy v roce 1968. Z tohoto hlediska jsou stále považováni za nebezpečné a psalo se nich jak v době normalizace tak v současné tzv demokracii jen minimálně. Bojím se,že se tím podařilo vytěsnit tyto lidi z hlav dnešní mladé generace a bohužel naplňovat některé myšlenky traktátu "Poučení z krízového vývoje", který nám byl v mládí absurdním zdrojem pobavení. Původně jesm chtěl o tom napsat sám do Práva, ale psal jsem tam opakovaně bez efektu a podle jhmen podepsaných v rubrice "Dopisy čtenářů" mají svůj okruh,kterým dávají slovo opakovaně a o další nestojí. Takže se obracím na Vás- vy jste známá, Vás otisknou. Napište seriál o lidech roku 1968 včetně Vašeho táty a uveřejněte ho v Právu. Jsou to jediné slušné noviy v tomto státě.
  Vnučka je zdravá? Zdraví Jiří.2

  28.8.2013
 • eva.bencova tiscali.cz
  2 se líbí

  Paní Procházková, díky za skvělý článek o j. Palachovi v Britských listech, to by si měli mladí povinně přečíst, než je současná garnitura úplně zblbne. Držím palce ve Vašem boji proti větrným mlýnům.

  10.2.2013