Přejít na výpis diskuzí

Laura Pausini

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsetky talianky su krajsie nez trebars spanielky ale podla mna je najkrajsia talianska spevacka je Ambra angilioni .
  • Ahoj Lauro, dneska ti přeju všechno nejlepší k tvému svátku. Jsi moc vynikající, skvělá a oblíbená zpěvačka. Mám od tebe tyto písně: It´s Not Goodbye, I Need Love, En Cambio No, Víveme a Strani Amori.
  • Ahojky,plánujete někdo vyrazit příští rok v květnu na koncert do Mnichova?
  • _alex_

    Pausini

    Ahoj priznivci Laury,deti nema,koncert byl bonba,ziji v Rime a zdravim vas
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Vše nejlepší *1*
  • pomooooc

    Prosím, poraďte mi někdo, kde najdu termíny koncertů Laury? Díky moc
  • Pomoooc

    Chtěla bych Vás tady všechny poprosit o pomoc,vir v mp3 mi zničil písničky a ted se mi zrovna ty Lauřiny nedaří znova stáhnout,takže moc prosím pokud někdo nějaké máte jestli byste mi je nemohli poslat na d.gabuna@gmail.com.Grazie mille!
    • písničky

      Pro gabuna: Ahoj mám snad všechny písničky od Laury Pausiny, tak jestli chceš, tak mi napiš a já ti emailem pošlu. Mám i písničky a dvd Laury, Erose, Tiziana, tak můžu taky poslat:) Ciao
  • Laura

    Laura *14* *14* *14*
  • Laura - španělská verze

    Ahojky, mám prosbu, nevíte někdo, kde bych sehnala album od Laury to v té španělské verzi?? Děkujiii moc. *7* *3*
  • Laura.

    ...Laura Pausini je vynikající zpěvačka. Také jí moc a moc fandím.. Fan Míša od Delty Mo,Hv-Zpěvačkolog-Disčokej.. PF 2008____________.++ + *5* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit