Přejít na výpis diskuzí

Christina Klein

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Susane miluji tě
  • Susane kde bydlíš šel bych s tebou ven na procházku
  • Prirodopis .
  • Časopis SCORe stojí pouhých 199 Kč .
  • acdz24
    Tak koukám, že nejsem sama. Jsem hrozně zklamaná z nového alba. Mrzí mě, že v budoucnu se budu vracet jen ke starým deskám *13* *13* *13*
  • neo_ap
    Tak jsme se dočkali. Nevím jak správně formulovat můj názor na nové album Frei. Asi takhle: Hrůza!!! Co to je? To není ani pop, ani rok. Nějaký mix ničeho. Však on obal alba napoví, že je něco špatně. Teď vážně.
    Čekal jsem, že když LaFee přijde o kapelu, už to nebude ono. Ale tohle jsem nečekal. Věřím, že album, potažmo směr, kterým se odhodlala jít, si fanoušky najde. Ale já mezi nimi nebudu. *9* *11* *9*
  • lovelylafeeblogcz

    Comeback 2011

    Zdravím:)
    LaFee se vrací na scénu,s novým singlem,image a brzy i CD.
    Všechny novinky najdete na české oficiální fanstránce - www.lovely-lafee.blog.cz,těšíme se na vaše názory!
    • acdz24

      Re: Comeback 2011

      Super! Tak to se moc těším:-)
    • neo_ap

      Re: Comeback 2011

      Nechci se opakovat, ale snad už to dopadne. *4*
      • lovelylafeeblogcz

        Re: Re: Comeback 2011

        už to dopadlo :D
        Má nový videoklip a o prázdniny vychází CD.
  • miss_princess

    A.G

    Alles Gute Chris...:D :D *1*
  • !!!

    Lafee prý připravuje nové CD a mělo by vyjít na podzim.... a samozřejmě bude rockové!!
    • neo_ap

      Re: !!!

      No sláva. Možná až na přelomu roku, jak bylo zvykem, ale i tak se nemohu dočkat. Jsem moc zvědav, jak jí to samotné jde. *4*
  • lovelylafeeblogcz

    LaFee se vrací!

    Oficiální Italský fanklub LaFee pořádá akci pro VŠECHNY fanoušky.
    Jde o to,že LaFee se vrací (pomalu,ale jistě) zpět na scénu a MY jako její fanoušci jí chceme ukázat že jí pořád máme rádi a podporujeme jí.Se sesbíraných materiálů bude vytvořeno DVD.Takže mi PROSÍM na mail lovely.lafee@email.cz pošlete jakoukoliv fotku,nebo krátké video kde je vidět že Tinu podporujete,stačí fotka s nápisem LaFee,nebo vzkaz v angličtině nebo němčině.Ten kdo mi už něco takového posílal,tak může znovu (nedávno se mi totiž kompletně vymazala celá schránka).
    A není to všechno - ten kdo bude mít nejoriginálnější nápad,může vyhrát:

    1×DVD Wer Bin Ich-Ein ungeschminktes Märchen
    1×LaFee a Eisblume speciál (obsahuje 4XXL postery,1XL poster a 1 poster)
    1×Sadu plakátů LaFee (normal postery)

    Takže,posílejte fotky nebo cokoliv jiného na e-mail,popřípadně kdyby váš soubor byl moc velký tak si napište o icq;).

    -lovely-lafee.blog.cz
    • neo_ap

      Re: LaFee se vrací!

      Jen se chci zeptat, podle čeho usuzujete, že se LaFee vrací. Má nový singl, nebo tak? Děkuji za případné informace. Zatím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit