Přejít na výpis diskuzí

Shania Twain

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Shania Twain je dobrá zpevačka

  • Mám Shaniu Twain rád je to dobrá zpěvačka a vím že si musí na svých klipech máknout
  • Happy Birthday Shania Twain!!!!!!! <3 <3 *3* *14* *4* I love your song and video That don't impress me much <3 *4*
  • Vše nejlepší k narozeninám Shani a hodně štěstí a zdraví..*3* *3* *14* *14* *1* *3* *15*
  • Shania se znovu vdala

    Shania se nám na Nový rok znovu vdala,tak
    hodně štěstí. *14* *3*
  • Bude CD a koncerty?

    Chci se zeptat, nemá na ni někdo kontakt - jako kontaktní e-mial? A chci se zeptat bude mít ještě nějaké koncerty a kdy? A natočí ještě nějaké CD? pište na Dizzer@seznam.cz :)
  • jonas

    Jonas brothers od ní zpívaj písničku
    I'M GONNA GETCHA GOOD
    • Re: jonas

      Není nad originál od božské Shanii. *14* *3* *4*
    • Re: jonas

      ale hnusnou verzi kterou Shania nezpí vala
      *9*
  • mucq954

    ..

    vsechno nejlepsi!!!
  • Zdravíčko

    Zdravím, ještě v bývalé práci nám non-stop hrálo country rádio, kde si člověk taky něco odposlouchal. Ale spíše se to týkalo Johnyho Casche a podobně. Shaniu jsem tam neslyšela a byla to škoda. Pak jsem na ni narazila skrze písničku Any man of mine, kterou jsem si okamžitě zamilovala a i Shaniiň hlas mě neskutečně uchvátil. Takže jsem se chtěla zeptat nejěký tip, které CD vybrat aby tam bylo co nejvíce country songů a hlavně moje oblíbená - Any man of mine? Díky moc :-)
    • To CD sa vola The Woman in me.Mam vsetke CD aj DVD od tejto krasnej spevačky.
  • Ach jo

    Shania má dnes narozky už? A už 44? :-( to je blbé, přál bych jí aspoň o 5 let méně! Ach jo :(
    • Re: Ach jo

      Shania i ve 44 letech vypadá náramně
      dobře,kéž jí to vydrží ještě dlouhá léta,
      stejně jako zpívání. I když v médiích
      upřednostňují mladý holky zpěvačky,tak
      Shania má pořád co nabídnout a je super.
      *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit