Přejít na výpis diskuzí

Kiro

OSOBNOST 18.1.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paka

    hele ja vubec nechapu co lezete na jeho osobnost kdys se vam neliby a pisete onem takovi veci ste fakt padli na hlavu nekomu s proste liby a nekomu ne ale zato ze je trosku jinej ho nemuzete odsuzovat!!!!!!!!!!
    • To máš pravdu. Navíc takovejch lidí jako je Kiro začíná přibývat.
  • :)

    Nechápu.. Když se vám nelíbí, tak sem nepište, jak je hnusnej atd..! ;) Nikdo vás vůbec neprosí o to, aby jste sem psali :) A každýmu může bejt uplně jedno, jestli je BI nebo ne..;)

    ♥♥ *14*
  • ;)

    Ať se dívám jak chci, to na fotkách je jednoznačně ženského pohlaví. ;) (chybějící ohryzek, ženské boky, lícní kosti, ...) S klukem to nemá nic společného. Ale, když se to někomu líbí, pro mě za mě, ať se líbí. :D
    • Re: ;)

      přesně moje řeč je to holka ! :D *1* *1*
      • veronnyka

        Re: Re: ;)

        vítejte v 21. století!!!! xD
  • michaela23

    Kiro

    Happy birthday Kiro..... *14*
  • barka.3

    HB

    Sice se absolutně nechápu, že se vůbec snižuju k tomu, abych ti sem přála, ale bohužel už je to tak. Přeju ti všechno nejlepší a šťastnej život v Rusku nebo kde to teď vlastně žiješ.... no a tak dál... a sladkej nejseš.. to jen pro informaci :P :D
  • eowyn.k

    What?

    Je to kluk nebo holka... Ale v obou případech je to pěkná zrůdička *1*
    • Když se ti tak hnusí tak proč mu chodíš na profil???? NIkdo tě nenutí!!!
  • bizarrekiro

    Kiro-23 =*

    Happy B-day,KIRO! =*** *14*
  • Kiro

    Miluju ho moc moc .. nevíte kdy zase pojede do čr ??? :) *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Kiro

      nic ve zlím ale doufám že nikdy :D... nechci se od něj nakazit ... bisexualitou xD *1*
      • I kdyby byl jinak orientovanej neznamená to, že je nějak nemocnej. Asi taky nejsi žádná hvězda když si myslíš,to co jsi sem napsala.
      • Smrade hnusnej!!! *16* *16* *16*
      • veronnyka

        Re: Re: Kiro

        máš nějaký problém s jinak orientovanými lidmi?? *13*
    • veronnyka

      Re: Kiro

      jaký zase? *8*
  • tessulka

    nejvíc nejhezčí a luxusní :D mám ho ráda :D *3*
    • Re: tessulka

      TO je :D *14* *14* *14* *14*
  • joey.jordison

    Kiro

    vypadá jak čokl *1* *1* *1*
    • Buď jsi nikdy neviděla psa nebo člověka. Rozhodně nechápu proč sem teda chodíš. Je to trapný a hnusný. Až budeš chtít zase někoho kritizovat alespoň si vyber vhodný slovo. Moc zajímavá nejseš!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit