Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anastacia skvělá postava krásný makeup skvělího přítele co máš vztahu ráda A.J.Mclean že sným chodím jsem ráda že se rozešly s mladším manželem producentem ti smutno bez děti nemáš ani rodinu jsi sama s přítelem je to pravda že jo A.J.Mclean že máš sným na opravdu jí znám Anastacia je skvělá zpěvačka a návrhářka u ní je zábava s přítelem má hádky na hadání při sexuální oběžovat Anastacia se na to ne.braní ne vidí je moje kamarádka jí znám v chicagu jak tam daří k vztahu má hádky do postele písničku já si pustila tvoji oblíbenou left outside alone je zamilovaná láska A.J.Mclean vztah ahoj
  • Anastacia skvělá postava přeju ti krásný makeup skvělího přítele je to co máš vztahu ráda A.J.Mclean že sným chodím jsem ráda že se rozešly s mladším manželem producentem je ti smutno ti děti nemáš ani rodinu jsi sama s přítelem je to pravda že jo A.J.Mclean že máš sným ex na sex opravdu jí znám Anastacia je skvělá zpěvačka a návrhářka u ní je zábava s přítelem má občas hádky na hadání při sexuální oběžovat Anastacia se na to ne.braní že ne vidí je moje kamarádka jí znám v chicagu na USA jak se tam daří k vztahu má hádky do postele písniku já si pustila tvoji oblíbenou left outside alone je zamilovaná ahoj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* pro tebe láska je A.J.Mclean vztah
  • Je to děs...Někdo ji má rád, chválí její hlas, ale já když ji slyším, tak mi přijde, že zpívá, jak když tahá kočku za ocas
    • tak by bylo fajn zajít si na ušní
  • Mám ji strašně ráda. Její písničky jsou krásné. Něco krásného z ní vyzařuje a přeju jí do života jen to nejlepší, hodně lásky, štěstí a zdraví.
  • Ačkoli poslouchám metal, Anastaciu taky uznávám! Slyšela jsem od ní bohužel jen málo písniček, ale cením si na ní toho, že není jak ostatní zpěvačky - tzn. neřeší, kde se ož*at, s kým se vyspat, jestli si dát zvětšit prsa, nebo upravit pr*el a nebo kde zapařit!!Ne, to jí nezajímá. Reklamu si nedělá průserama, ale zpěvem a tak to má být
  • ona má prostě ten nejlepší hlas
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • lara

    anastaci ja super človiček a jeji koncert v praze jse mi libil kežby přijela znova mam jeji cedečka *4*
  • monikasmajlo

    B-Day

    všechno nej k narozkam *1* *5* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
  • Nový filmový magazín - Cinemo.cz

    Přečtěte si skvělé články na novém filmovém magazínu http://cinemo.cz !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit