Přejít na výpis diskuzí

Kiefer Sutherland

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pmoc :(

    PROSÍM O POMOC KIEFER JE FKT BOŽÍ HEREC A JEDEN FILM OD NĚJ MĚ OPRAVDU ZAUJAL JMENUJESE "Oko za oko" ALE NEMŮŽUHO NIKDE STAHNOUT A ANI ZKOUKNOUT PROSÍM PORADTĚ KDE BYCH HO MOHLA STÁHNOU DIŠTAK PIĚTE NA MEIL Karolina.Bdinkovaa@seznam.cz DÍKY *4*
  • Sháním film

    Sháním film,alespoň s titulky,jmenuje se v orig.The Right Temptation.Hraje v něm samozřejmě Kiefer a miluje se v něm se ženou.Tady na jeho stránce jsem ho nenašla.Natočený byl v roce 2000.Našla jsem zmínku na You Tube,jinde ne.Díky *14* *14* *4*
  • Zrcadla

    Od včerejška běží v kině nový film Zrcadla, Kiefer v hlavní roli, doporučuji, byl jsem na tom v premiérový den *4* Luxusní horor *3*
    • Re: Zrcadla

      shlédla jsem na netu,bomba horor,špíca,chtěla bych ho sehnat.Ivana *14* *14*
  • Co to tady předvádíte ?

    Si děláte prdel *10* tenhle web zabalte !!! Kiefer Sutherland nenatočil jen jeden film ... když si někdo klikne na filmografii tak by měl získat přehled o jeho celé tvorbě a ne jen náhled na jeden film. OSOBNOSTI.CZ ? ... fakt jsem zhnusenej !!! *9* pozdravuju webmastera ... *9*
  • I love Kiefer

    Kiefer je naprosto neeej neeej herec..klásnej a neuvěřitelně sexy..já ho žerůů... *14*
  • Kiefer je naprosto nejlepšíííí..je božíí,já ho žerůůů *14*
  • kiefer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    je to nejlepší herec na světě a 24 hodin je zase nejlepší seriál
  • 24-hodin

    Ahoj lidi mi nebudete věřit co sem se na foru dozvěděla prý má nova už čvrtou řadu koupenou ale bude jí orý dávat až skončí Big blbec taky se už nemůřete dočkat?
  • Jóóó Kiefer

    hele nevíte náhodou někdo jestli bude nova vysílat čtvtou řadu 24 hoin
    • Re: Jóóó Kiefer

      Vysílá ji rapidshare.
  • Chtěl bych vědět jek se jmenuje film ve,kterém hrál Kiefer detektiva,kterého si nejmul dábel.Je to dlouho co jsem to viděl a nemohu si vzpomenout jak se ten film jmenoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit