Přejít na výpis diskuzí

Kelly Osbourne

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je slavná jenom proto, že má slavného tátu. Pro mě je tu nula, která neumí nic a nikam to nedotáhne. Jen pomlouvá veřejně ostatní celebrity a myslí si, že je frajerka. Přitom je to jen tlustá namachrovaná mařena,která postrádá mozek a inteligenci. Prohlásila, že Lady Gaga má nejhorší fanoušky. Tím si to po*rala ještě víc. Spolu s její matkou ukázaly, že to jsou nány bez mozku. Toť můj názor k této nule.
  • Čau kelly,ty říkáš,že jsi nikdy tlustá nebyla,tak to musím oponovat,protože ty si taky byla tlustá a až budeš mít děti,který ještě nemáš tak se připrav na to,že jak si tedˇ tlustá,tak budeš dvakrát tak tlustější,protože jak jsem viděla tvoje fotky v některých šatech,tak jseš v nich tak narvaná,že by mohli na tobě prasknout.Tak se příště neposmívej Christině Aguileře.Anonym
    • kiss.miss
      njn ted když je hubená tak si vyskakuje aby nepadla na držku .a to neříkam abych urážela tak to prostě je :-)docela mě štve že slavíme narozeniny ve stejný den.
  • no je taaaak tlustá *8* *8* *8* *11*
  • no, musim řict že moc hetka neni *7* *8* *7*
  • sindrom

    narozeniny

    všechno nejlepší k narozeninám kelly.
  • KELLY

    kelly se nenerodidla 27.9.1984 ale 27.10.1984 *4*
  • KELLY IS A BEST =*

    Kelly je úžasnááá *14* fakt krásně zpívá *5*
  • Kelly

    Kelly je nej zpevacka na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • punk-erka

    ona

    je užasna zpěvačkaa ....a ten jejii styl je nejj žeruu hooo *14*
    • Re: ona

      koenčně někdo... *14* vítej mezi námí
  • Prodám

    Prodám Kellyino CD Shut Up za 280 Kč. Kdo by měl zájem, více informací na www.znprodam.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit