Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Aj celá Amerika🤮

  • Luky1987

    Keanu Reeves je ako človek dobrý, ale herec nič moc 

  • karolina.1940

    Actor Keanu Reeves is a very humble and exceptional man. I really like him.

  • karolina.1940

    Herec Keanu Reeves se mi velmi líbí. Je to sympatický ahlavně skromý člověk a dobrý herec

  • Luky1987

    Najlepší herec je Keanu Reeves z tých rádoby amerických a v Matrixe dobrý

  • Luky1987

    Keanu Reeves má so všetkých tých rádoby amerických celebrít najlepšie srdce 

    • MartinDyntar

      Souhlasím Luky1987, Keanu Reeves má ze všech amerických filmových celebrit to nejlepší srdce, hodně jsem o jeho osobním soukromém životě četl a v tom se nemýlím že si hodně v životě těžce psychicky vytrpěl, měl to se životem nesmírně těžký, snad se má dnes alespon doufám mnohem líp, přeji mu to, přeji mu v životě osobně jen to nejlepší, zaslouží si to jako málokdo. Keanu má zvláštní silné a tajemné charizma, s jistotou vím že je skutečně natolik milý, že je hodný a laskavý ke druhým lidem, že je natolik upřímný a přátelský i více. Keanu si skutečně tolik zaslouží dnes divácký i mediální obdiv a snad i respekt bohužel více mainstreamových filmových diváku. Keanu jako herec snad má prostě herecky mnohem na více točit už mnohem lepší kvalitnější méně komerční filmy, přál bych mu to za sebe nejvíce osobně.

  • MartinDyntar

    Souhlasím s tebou Luky1987, Keanu Reeves je sympaták, má dobré srdce, protože v článku tajemství života se dozvěděl o Keanu mnohém více co jsem o něm, už o jeho tolik těžkém osobním životě nevěděl, prošel si svým velice dlouhodobě už těžkým a psychicky také velice dlouhodobě už náročným obdobím v životě a právě to z něj myslím dělá tolik upřímného a natolik dobrého člověka, je to moc dobrý člověk se svým velkým srdcem na správném místě, není vubec ujetý a náročný tolik na peníze jako většina jiných amerických hereckých celebrit a rád vždy v osobním životě pomáhá druhým lidem.. Sympaták Keanu má velice zvláštní silné charisma..

  • Luky1987

    V Matrixovi 1-3 je Keanu Reeves dobrý 

  • Luky1987

    Presne s amerických hercov má Keanu Reeves najlepšie srdce aj keď ako herca ho nemusím. Páčil sa mi jedine v Matrix 1-3

    • MartinDyntar

      přesně tak Luky1987 v tom s tebou plně souhlasím, Keanu Reeves je skutečný sympaták o jehož těžkém a psychicky dlouhodobě náročném už jeho osobním soukromém životě jsem se nejvíce právě dozvěděl tolik o něm z článku "Tajemství Života" a musím říct že byl jsem neskutečně hodně osobně překvapený tím co vše má Keanu Reeves ve svém životě už za sebou a to že Keanu Reeves má neskutečně dobré srdce na správném místě je největší pravdou, protože to mnoho lidí už dnes nemá a bohužel už neví vubec co to je být dnes tolik slušný a laskavý, být skutečně milý, hodný, laskavý a přátelský i finančně tolik neuplatný, neudělat pro peníze uplně vše, je proto už duležité být vždy neovlinitelní a nezmanipulovatelný už pak druhými cizími lidmi, být prostě vždy sám sebou a mit kritický usudek k sobě a ke druhým lidem, mit silné a nezávislé kritické myšlení, to je vždy prevencí před tím špatným, a Keanu Reeves to v sobě myslím ve svém zvláštním silném charizma už nikdy nezapře. Ale to je řečeno k němu hodně málo Luky1987 ohledně toho co o jeho osobním už právě soukromém životě vše tolik nejlíp vím.

  • MartinDyntar

    sympaták, není to dobrý herec, nemá dobré filmy, ale má zvláštní silné charizma. Je velice srdečný a upřímný, je přátelský, je hodný, milý a laskavý, ale je to bohužel jen druhořadý herec z jen komerčních filmu z hollywoodské zábavné mainstreamově výdělečné produkce, skutečně nic moc. Ale svým osobním životem je odvrácenou stranou Ameriky a hollywoodského pozlátka, tak jak ji ve skutečnosti vubec už neznáme právě dnes z masových médií. Hollywood nám o Americe jen lže a Keanu to někde hluboko ve svém srdci prostě upřímně ví a tím mě je nesmírně sympatický čím vším si osobně v životě sám prošel a co všechno si tolik hluboce vytrpěl co už se k nám do médií o té mediálně a společensky tolik udájně slavné, ve skutečnosti té uboze jen krajně kapitalisticky konzumní Americe častěji vubec k nám do médií už nedostane. Hollywood nám vše nepříjemné a vše skutečné o Americe svými filmy dnes, v dnešní době jen kapitalisticky ,,zcenzuroval" a vytěsnil. Cenzura nepříjemné osobní pravdy!, konzum a zábava je v hollywoodské filmové produkci a v Americe dnes na prvním místě. Ty dnešní ubohý americký rádoby herci, ty dnešní zavšivení ubohý americký rádoby celebrity od Brada Pitta a Leonarda Dicapria po Toma Cruise, Johnyho Deppa a další slavné rádoby americké zbohatlíky. Jděte už s tím všichni konečně pryč. Netahejte to k nám už mediálně do naší mnohem lepší a bezpečnější Evropy, tuhle americkou konzumní špínu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit