Přejít na výpis diskuzí

Kathryn Prescott

OSOBNOST 16.5.2010 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poprvé jsem o ní zaslechla asi v červu tohoto roku. Viděla jsem první díl 3.řady skins, a hlavně díky ní jsem si seriál zamilovala. Postupem času patřila Kat mezi mé nejoblíbenější herečky. Nyní je to součást mě. Mám jí ráda skoro jako kamarádku, která se věnuje svým fanouškům na jejích stránkách jak nejvíce to jde. A důvod proč mě tak dostala?... člověk když jí pozná jako Kathryn, která neumí zpívat, tancovat, ani hra na kytaru jí nejde, která ráda fotí, ráda chodí s přáteli na pivo, tak musí zjistit to, že je naprosto obyčejná dívka, která naprosto nevnímá její šířící se slávu, ale žije svůj život naplno, plnohodnotně a s úsměvem.
    Jsem pyšná na to, že je můj životní vzor a ne jenom chvilková fanouškovská mánie. *7* Lets get Fitch:)
  • quickly

    Kat

    Myslím si, že Kat odvedla skvělou, ba bravurní práci na ztělesnění její postavy v seriálu Skins. Vůbec jsem o ní nepochybovala, hned od začátku byla má favoritka, byla tak trochu nesmělá a looser. Pak se ale dokázala otevřít a dostala to, po čem toužila. Naomi. No a toď vše:-) Samá chvála Kathryn! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit