Přejít na výpis diskuzí

Katharine Hepburn

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jedna z nejlepsich herecek 4ever, jeji nejlepsi filmy jsou Woman of the Year 1942, Keeper of the Flame 1942, Sea of Grass 1947, Song of Love 1947, State of the Union 1948, Africka Kralovna 1951. Nezapomeneme jenom tak, v nasich srdcich budete zit Pani Hepburn jeste zatracene Dlouho.
  • Už jsem to zjistila a pro další mimoně proto sděluji, že K.H. zemřela
    29.června 2003.
  • Katherine Hepburn považuji za jednu z nejlepších světových hereček. Nikde se však nemůžu dopátrat kdy zemřela, nevíte to někdo?
  • katharine

    byla to neobycejna herecka *4*
  • Katharine

    Paní hepburnová byla něco čemu se říká Paní herečka. Dokázala zahrát všechno a bylavelice přesvědčivá.
    Viděla jsem Obchoníka s deštěm, Hádej kdo přijde na večeři, Africká královna a taky na Zlatém jezeře. Líbilo se mi všechno a nejvíc obdivuji, že ve filmu Na zlatém jezeře byla scéna, kdy měla skočit do vody a Katharine na to odmítla zástup, že prý to v pohodě zvládne sama. A nebyla už zrovna mladá. Myslím, že to mluví za vše. *3* *4* *4* *14*
    • Bola úžasná proste dokonalá. Keď som sa pozrela vo filme do tych jej nádherných modrých očí vždy som sa rozplakala. A áno keď mala 75 skočila šípku do jazera
    • Máte pravdu taká herečka už podľa mňa nebude ako bola Katherine
  • Citát

    Hovořte se mnou - vina jsem já! Catherine Hepburnová
  • Catherine

    Jedna z nejlepsich herecek vseh dob ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit