Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Stočesová

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *3*
  • K svátku

    Všechno dobré k dnešnímu svátku Ti přeje "taťka squash z FM Stočo". Tel. na Tebe jsem stratil při cestě na Bali. Třeba mi jej znova pošli.Díky. Ferda *3*
  • milá Miss

    Kačko,jsi jedná z nej.Miss v našich českých končinách.Navíc máš vrozenou inteligenci a to,že máš ráda zvířatka Tě šlechtí.Jsi skromná a milá.Zůstaň svá,přeji hodně štěstí v životě *4*
  • nkatyn

    teta

    katka je moje pra teta super *1* *14* *3* *14*
  • Pozdraveníčko

    Dobrý den Kateřino!

    Chci vás jen pozdravit a popřát vám příjemný den!

    Kdysi, kdesi jsem vás potkal nebo zahlédl a hned to byl pro mne příjemnější a veselejší den! Tak jsem chtěl zkusit oplatit vám tuto drobnou radost malým pozdravením!

    Mějte příjemný den!
    Jirka *3*
  • obdivuji

    Ahoj Katko, mám k Tobě obdiv díky Tvé lásce ke zvířatům. Je mnoho celebrit a lidí, které by pro ty zvířata mohli dělat alespoň z poloviny jako ty a bylo by jim hned líp. Díky tobě jsem i já pomohla a tím ti chci poděkovat. Přeji Ti krásný a radostný život. M
  • MC DONALD

    JAK CASTO CHODIS K MC??? *8* NEBO JEN NA ZMRZKU?
  • nápad

    Nechtěl bych Tě Katko za ženu, ale za kamarádku. Za pokus mi to stálo, možná odepíšeš... *7*
  • bez chlapáka?:-(

    Bez chlapa to není ono :-)) tak kdyby měl třeba šanci i obyčejnej kluk?? samozřejmě neobyčejně obyčejnej:-))) tak jeden by tady byl:-) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit