Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Průšová

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.mapacelebrit.cz
  • Hele lidi dost se mi nelíbí, že tady posuzujete někoho podle toho jestli nosí pod podprsenkou silikony nebo ne. Spousta žen už má za sebou různé plastiky a ani o tom nevíme a neodsuzujeme je kvůli tomu. Kačku znám velice, velice dobře a je to chytrá a pěkná ženská a kdo ji nezná osobně tak ji popisuje jen podle toho co si přečte v bulvárních časopisech. A že neumí mluvit? Tohle může napsat naprostý blb půlka lidí co si tohle myslí ve skutečnosti ani neumí Českou státní hymnu, tak si tyhle ty komenty nechte pro sebe.
    Kačí buď v pohodě jsi chytrá , vtipná , krásná a titul Miss ČR si určitě zasloužíš *14* *14* *4* *14* *14*
  • Nesympatická, namyšlená, nosánek nahoru. A umělý prsa taky. Nelíbí se mi.
    • ...jako hezká je,figura taky super,ale vždyť švidrá. Na každé fotce co vidím,tak si říkám jestli se mi to nezdá,ale prd...Nechápu jak tohle prošlo na Miss..jinak co se týče osobnosti,nehodnotím, neznám a nějak mě ani nezajímá *6*
      • Jak tohle mohlo projít na miss? Kdo jsi prosím Tě??
  • VŠECINKO NEJLEPŠÍÍÍ KAČENKO MOJE.. *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* JSI PŘEKRÁSNÁ *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • klara24p

    ...

    pěkná ženská;-)hloupá mi nepřijde...
    • Kdepak hloupá - vychytralá až moc.
      • Ty jsi hloupá když tohle o někom můžeš napsat na internet !
  • Kačenka Průšová

    je nejkrásnější holka na celým světě *14* ŠÍLENĚ JÍ MILUJU *14* *14*
  • marta12

    aznám jí

    katku znám je teta mi kamosky
    • a???
  • bohudik

    Katka

    Ahoj Katko!Fandil jsem Ti dřív fandím Ti i stále nenech se rozhodit pár tupounama a už se teším až Tě uvidím na nějaké přehlídce-moc se mi líbíš pa pa *14* *14*
    • Re: Katka

      Je báječná je to můj miláček *14* *14* *14*
  • kačka besst

    Kačku znam osobně a je fajn,tak nevim co do ní rejpáte...navíc to že má jednu plastiku neznamená že neni hezká...nikdo neni dokonalí a plastiku by ste potřebovali spíš vy...zvětšení mozku!!! *13* *4*
    • Re: kačka besst

      no sice nejsme nikdo fyzicky dokonalý, ale vim o ní dost věcí, který se moc do novin nevytahovaly. A nejsou to zrovna dobrý věci.....jako fetování a styky s lidma, kteří v tom také nebyly svatoušci. Má tu smůlu, že pochází z Liberce a já taky, takže žádný zprostředkovaný pomluvy...vlastní oči
      • Ty jsi asi tak vyhulenej člověk, že se ti to zdálo! Káču znám dobře osobně a je to tak milá duše, na drogy by ani nešáhla!
      • Re: Re: kačka besst

        Slyšela jsem ji promluvit a řeknu vám,že za její slovník by se styděl i havíř. *4*
    • Re: kačka besst

      *9*
  • katka

    Přesně hezká do té doby než promluví, takhle na fotkách vypadá nádherně, pak jsem ji viděla na super.cz na videu, jak tam něco mluvila a byla jsem docela dost zklamaná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit