txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (95 příspěvků)

1 2 3 4 8 Starší

 • PC (anonym)
  1 se nelíbí

  https://www.super.cz/551766-tohle-jen-tezko-vydycha-kristelova-dostala-padaka-z-televize-nahradil-ji-jeji-uhlavni-nepritel.html

  Kateřina mě jako moderátorka ani osobnost nikdy nijak nezajímala ..Je to kočka to bylo tak celý ..
  Ale jak jsem zjistil, že její úhlavní nepřítel je dobytek novotný tak jsem došel k závěru , že to musí bejt i príma holka :)) .. Jestli si barrandov myslí , že to vyhraje s novotnym tak hodně zdaru :D ..

  13.2. (7 dnů)
 • Lukas (anonym)

  já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je

  4.12.2017
 • Lukas (anonym)

  já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je

  4.12.2017
 • claudius (anonym)

  Prachobyčejná zlatokopka asi tak.

  4.12.2017
 • vec6nad9pom (anonym)
  1 se nelíbí

  Kačenko,přeji Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám a blížícímu svátku.Jsi svá a to se mě na tobě líbí.Rád tě zase uvidím v nějakým pořadu.

  21.11.2017
 • jiri.afroday facebook.com
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Moc rád na,,YouTube" sleduji pořad s Janem Krauzem ,,Uvolněte se prosím" a vaši diskuzi velice rád opakovaně si pouštím.S váma to bylo něco nového aproto nesterotipní z těchto pořadů.Rád vás zase uvidím v jakýmkoliv dizkuzním pořadu.Přeji vám v životě hodně úspěchů a hlavně láska je život se sympatickým partnerem.

  20.8.2017 upraveno
 • Zuzana (anonym)
  2 se nelíbí

  Paní Kristlerová, moc Vám přeji, aby Vám vyšel vztah s p. Řepkou, myslím, že se k sobě hodíte i po tom co jste oba prožili v předchozích vztazích.Držím palce.
  Zuzana

  25.7.2017
 • Robi (anonym)
  10 se líbí

  Paní Kristelová, vážně nepomůže jmenovat autory, jejich publikace, sbírku knih. Pominu, že pokud byste většinu těch knih, co jste vystavila před kamerami ve svém bytě, přečetla, nemohla bysta moderovat Aféry - to by bylo, uznejte, ve vážném rozporu - taková schizofrenie, že? ...ale dobrá, můžete moderovat Aféry z finančních důvodů. Ale proč se tváříte a velmi okázale dávate při každé příležitosti najevo, že jste intelektuálka... Nejsme všichni úplní blbci. Už jenom Vaše mimika prozrazuje, že jste pouze (a velmi nedokonalá) pozérka. Na mnohé to i tak může zapůsobit, ale na velmi mnohé působíte lacině. Je přece lepší se nepředvádět jako inteligentní žena, když nejste. Vy to ale asi nedokážete rozpoznat.

  2.5.2017
 • filip koníček (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  jsme kamarády a přeji ti hezký pěkný krásný sexy i šťastný vztah z Tomášem Řepkou *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

  4.3.2017
 • filip ambrož (anonym)
  4 se líbí, 4 se nelíbí

  je moje hezká pěkná krásná sexy manželka jenom pro mně

  25.3.2016

1 2 3 4 8 Starší