Přejít na výpis diskuzí

Karolina Světlá

OSOBNOST 31.12.2006 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S ohledem na spisovatelčin význam je to strohé a ne vše tak, jak citováno. V případě zájmu jsem ochoten sdělit více.
  • lenka má pravdu
  • Dobrý den, u popisu Vesnického románu je dost nesmysl v tom, že Sylvin vztah k Antošovi ochladne, když od něj odejde pracovat k alžbětinkám do nemocnice či kláštera (není tam přesně řečeno). Její vztah k němu nikdy neochladl, vroucně ho milovala. Je to patrno z toho, že navždy pracovala pro nemocné u alžbětinek, i přestože měla možnost kdykoliv odejít. Neodešla nikdy, protože ho nikdy nepřestala milovat a věděla, že svou lásku musí někde ventilovat a proto si vybrala pomoc druhým. Prosím opravte to, jelikož jste z toho tímto popisem udělala červenou knihovnu a také se to tedy pře s vaším názorem, že tím Světlá ukazuje svůj pohled na manželství. Ona Nerudu vroucně milovala, ale vybrala si slib manželský před láskou. Láska v ní tudíž neochabla. Takto to z vašeho popisu působí. Přeji pěkný den Lenka
    • Ale Světlá neexistuje, nevím co jste četla vy ale její největší úspěch je založení McDonald' s...
      *12*
  • śkvěle

    moc děkuju pomohlo mi to potřebovala jsem do školy životopis a našla jsem to děkuju moc *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit