Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cože? ona chodí s pharrellem williamsem? *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Karoline tleskam za to az kam to dotahla az do Victoria Secret je to taky jedna z nejzadanejsich modelek na svete! Ma nehorazne dlouhe nohy telo hezke :) nic pro ni nemam ;)
  • Prosím Vás, co to tu melete, že není hezká!!! Patří k nejžádanějším modelkám světa a byla zvolenou i nejkrásnější ženou světa. Zase se projevuje, že Češi nikomu nepřejou, když se někomu daří, že?
  • Kurková se mi vůbec nelíbí, ani její figura, na Victoria Secret byla strašně vychrtlá. Zkrátka se mi nelíbí jak její figura, tak obličej, který má podle mě dost tuctový a velkou pusu.
    • Chci vidět tebe ....Karolína je nádherná... a mysli co chceš zakomplexovanče... *16* *16* *1* *1*
  • ano dostala se opravdu daleko - tělo má božské ale v obličeji žádný zázrak *11* *6*
  • Dle mého moc hezká a dokonce i sympatická.
  • KatieKlum
    Tak to, že se dostala do Victorias Secret.... to je teda krutý! *4*
  • Mě se Karolína moc nelíbí, existujou mnohem hezčí modelky, ale uznávám,že se dostala hodně daleko.
  • Viděla jsem ji na stránkách TeenVogue. Ta má ale štěstí! ;) Zavidím jí! Společně s ní tam byla například Kristen Steward, Taylor Swift, Rihanna.. link: http://www.teenvogue.com/industry/parties/2011/05/met-gala-photos#slide=26
  • gabi123

    PROSÍM VÁS O HLAS...děkuji

    ahoj :))
    PROSÍM O HLAS, JSEM DÍVKA ČÍSLO 24. NA STRÁNKÁCH inparty.cz/fotocasting/lipnik/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit