Přejít na výpis diskuzí

Karol Sevilla

OSOBNOST 8.2.2016 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karol Sevilla je nelepší a nejúžasnější zpěvačka, herečka, bruslařka a tanečnice na celém světě. Jen škoda ,že žije a natáčí v Argentině a neumím španělsky jinak bych ji strašně ráda poznala 😍 jsem jí naprosto posedlá. A nevím jestli to víte ,teďka jede v televizi druhá řada ,ale na stránkách NAJSERIÁLY, SledujSeriály.to a Přehraj to najdete všechny díly i díly ze třetí řady. Já jsem je viděla už všechny a koukám na celý seriál už asi po třetí 😍 😍 😍 😍 😍 😍

    Jo a nezapomeňme na herce co zde vystupují, teď myslím hlavně kluky až na Ramira  a možná Pedra jsou všichni hrozně hezcí a talentovaní. Nejhezčí je ,ale Nico, Gastón, Simón a pak Matteo

  • Je to prostě úžasnej  film😍

  • 😱Karol Silvia..<3
    Seriál Soy Luna je jako droga pořád se chceš koukat<3
    Jsou tam úžasní lidé (herci) Těším se na novou sérii v češtině prostě Love

    😯😈Já&Soy Luna FOREVER <3😍😇
    • 😍 miluju tenhle film soy luna. Protože tam každej na kolečkových bruslích a mě se to moc líbí ale fakt moc 😍😍


  • Soy Luna je můj nejoblíbenější seriál :) Ona je můj vzor :)
    Ona mi ukázala že můžu mít vedle sebe lidi které mám ráda ale i že i ty nejbližší mě mohou podrazit :)
    Náhoda je to že jsme stejné znamení ale i stejný měsíc narozený jen jsem mladší :) má úžasné písničky ale i fotky. Ona je prostě top holka
  • je nadherna
    *5* *5*
  • Můj idol je Karol a Ruggero jsou to ti nejlepší lidi které znám
  • Luna je ten najuzasnejsi film kery sem kukala
    • je to soy luna a je o seial
  • ahoj lidi luna je moc nadherna holka je ji 18 let a ma kluka a jmenujese matteo maji spolu ditě a mněli svadbu *14* *14* *14* *14* a jsou moc nadherny par ............... *14* *14* *14* *14* *14* .tak a ted o mne no koupila jsem si brusel co ma soy luna uplně stejni a kdiž sem na ně vlezla tak se mi rozbušelo srdce mnelab jsem pocit že jsem luna ale ostati lide mi řikaji luno ,,, *14* ale mam ty prusle mmmmmooooccccc rada připadam si jko soy luna pry ji jsem podobna v obličejin mam ji moc rada tak jsem vam řekla vše o sobě a o soy luně doporučuji vam aby jste se koukli na soy luna 3 dali julianeě brusle a ona se rozbrečela přrd nimi tak zatim to je vše pro vas mam vas mmmmooccc rada soy luna je nejjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Karol s Ruggerem nechodí,Ruggero chodí s Cande.
    A Karol v rozhovoru jasně prohlásila že na vztahy teď nemá čas,a že se chce jasně soustředit na svou kariéru. Tak stoho nedělejte žádne HALOOOO
  • hele karol je i youtuberka a celkem slavna mělo by to tam byt *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit