Přejít na výpis diskuzí

Karel Voříšek

OSOBNOST 22.4.2009 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den p.Vorisku tu debatu jste zvladl bravurne,ale nevim co mel znamet ten vstup vasi kolegyne,ale co me v tech tematech chybelo,predesim bida v nasi zemi-to se netyka Prahy-jse uz letita dama a takovou bidu jsem jeste nezazila a troufam si podotknout,ze 1/2 naroda trpi nouzi a toto tam vubec nezaznelo,Bida a migrace-to jsou nejdulezitejsi temata-skoda Lidmilova
  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • Kdo dnes ještě řeší orientaci? Není to už jedno? Klasický model je muž-žena, ale rozvodů je dost, že?!!! Já jsem"normální"orientace,žena, ale Karla Voříška bych klidně brala jako kamaráda nebo doprovod na akce. Konečně by to byl, pohledný, chlap, se kterým bych si mohla užít atmosféru bez toho, aby požadoval, že když mě doprovodí, automaticky ho pozvu do postele!A kdo má rád stejné pohlaví, musí být zároveň špatný člověk? Lidi, buďte na sebe méně zlí a bude nám lépe všem.
  • Mít čelní pleš (kouty), tak se nesnažím o moderní účes pane Voříšku, je to směšné.
  • Karel Voříšek si šlape na jazyk a nedá se poslouchat,neslyšíte to?
  • Prima je pro mne nejlepší telka ale vadí mi Karel Voříšek s tím Prima jede, prý si to nechal patentovat, stejně jako kdysi rosničák s tím slunce v duši. To mu prima musí platit za každé uvedení prima jede?
  • Karel,je skvělí moderátor. *14* .Jeho sexuální orientace,je jeho věc.Jeho přítel je jistě milí a hodný a člověk.Přeji hodně štěstí a hodně splečných let a at se splní všechny sny a tužby *14* *14* .

    Lenka
    • Co ten český pravopis, paní Lenko!!! Hrůza a ostuda
  • To si děláte p...l?
  • Copak to vedení Primy nevidí, že pan Voříšek nasírá diváky? To je pro ně výsměch ze strany moderátora. Pamatuji si časy kdy Prima bojovala o každého diváka. Jestliže se budou moderátoři takto chovat k divákům, tak to můžou rovnou zabalit. Pak si může pan Voříšek říkat "Prima jede ...., do záděle. Zdravím a přepínám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit