txt

Diskuze k článku: Karel Gott

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (922 příspěvků)

1 2 3 4 64 Starší

 • Luky1987 osobnosti.cz

  Karel Gott toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám je legendou české hudební scény a bývalé federace

  17.9. (1 den)
 • Cenzura (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Mein Gott, takový prachy za pár artefaktů a fotek. Dámy a pánové, kdo z vás na to má?? Loď zeje prázdnotou... běžte s dětmi k vodě nebo do lesa.

  29.7.2017
 • Filip Koníček (anonym)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví přeje tvůj fanoušek Filip Koníček

  14.7.2017
 • Luky1987 osobnosti.cz
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  Už to není ten Karel Gott co kdysi, hlas falešný a i tónově, bohužel

  28.6.2017
 • Columbo (anonym)
  3 se líbí, 1 se nelíbí

  Jestli může být Karel pyšný, tak na dceru Lucii a její rodinku. Je to příjemná mladá žena, na nic si nehraje. S manželem tvoří nezávislý soběstačný pár a
  své syny vedou také rozumně, bez jakýchkoliv okázalostí.
  Vzhledem k věku a monstrózní postavě by šatník paní Ivany měl být spíš minimalistický a lehce elegantní, aby se v těch mohutných róbách nemusela vedle věkem a chorobami sužovaného sešlého manžela zbytečně hrbit. Evidentně se sama necítí dobře. Do hlubokého výstřihu patří kvalitní podpůrná podprsenka.
  Takto spíš působí jako najatá pečovatelka, co si půjčila šaty na zdravotní procházku s klientem-seniorem, který má sice zbrusu nové výplně v obličeji, ale celkový dojem z prořídlé kštice, stařeckých jaterních skvrn s nevzhledným strništěm a degenerace krční páteře s nejistou chůzí, je rozpačitý.

  10.6.2017
 • 55555 facebook.com
  32 se líbí, 5 se nelíbí

  Vážený a milý Karle Gotte, dnes je první májový, sváteční den. Je to ČAS RŮŽÍ, jak zpíváte v jedné z Vašich písní, je to čas KDY S VÁMI PŘICHÁZÍ MÁJ, jak zní v další Vaší písni. A já Vám přeji, ať jste stále obdarováván KYTICEMI RUDÝCH RŮŽÍ, ať JSTE STÁLE MLÁD a ať VÁŠ ŽIVOT JE I NADÁLE SPOJOVÁN S LÁSKOU, SE ZPÍVÁNÍM A VAŠÍ PŘÍTOMNOSTÍ MEZI NÁMI VŠEMI, KTEŘÍ SI JEN TĚŽKO MOHOU PŘEDSTAVIT, ŽE BY TOMU MĚLO BÝT JINAK. PEVNÉ ZDRAVÍ, ZŮSTAŇTE SVŮJ A NAPOŘÁD NÁŠ A VCHÁZEJTE DO NAŠICH ŽIVOTŮ JENOM S VŮNÍ JARNÍCH DNŮ. DĚKUJI ZA VŠE, ČÍM OSLOVUJETE, PŘEKVAPUJETE A TĚŠÍTE ! Vlasta Froňkovå z Prahy.

  1.5.2017 upraveno
 • Luky1987 osobnosti.cz
  3 se líbí, 2 se nelíbí

  Karel Gott je fakt stále dobrej i když má už ty zdravotní problémy

  23.4.2017
 • 55555 facebook.com
  31 se líbí, 4 se nelíbí

  Vážený a milý Karle Gotte, přišla jsem Vám popřát " POŽEHNANÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY ", na tyto stránky, kde jsem naposledy psala začátkem roku 2017 a kdy jsem byla kritizována. Víte ono, aby byl člověk potichu a nesměl napsat ve vší úctě a pokoře k Vám Karle Gotte, si myslím, že je smutné, ale i přesto tak činím. Vy si zasloužíte neustálou přízeň, podporu, uznání, ať je to v jakékoliv podobě. Z příspěvků z médií lze jen těžko poznat jak se cítíte, zda se vrátíte v té nejlepší formě na pódia, zda máte vůbec chuť býti opět mezi svými obdivovateli, prostě BUDETE PRO NÁS JEŠTĚ TÍM NEJLEPŠÍM, NEJŽÁDANĚJŠÍM A NEJVZÁCNĚJŠÍM UMĚLCEM ? Já se Vás Vážený pane Karle Gotte ptám, protože mám obavy, že Vaše přesvědčení a rozhodnutí se vrátit na pódia je trochu jiné ? PROTO PROSÍM: ZŮSTAŇTE A NEOPOUŠTĚJTE TO CO NEJVÍCE MÁTE RÁD - ZPÍVÁNÍ A TAKÉ NÁS ! Děkuji všem a prosím, abych za tento komentář nebyla opět kritizována, každý z nás máme právo napsat svému oblíbenému umělci, pokud je to ve vší slušnosti a úctě. Vlasta Froňková.

  15.4.2017 upraveno
 • Cenzura (anonym)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  Všude sucho, nějak jste švihákovi zapomněli ten parazol kropit. Jedno indiánské přísloví zní: "Nesuď nikoho, pokud jsi nechodil tři dny v jeho mokasínách."
  Možná si to Karel vzal k srdci a půjčil si je od Ivany...
  Nikdo mi nemůže vyčíst, že nepíšu k tématu, je to jen můj úhel pohledu...
  *3* *1*

  4.4.2017
 • Roman (anonym)
  5 se líbí, 3 se nelíbí

  Karel je pořad skvelej
  Jen tak dal
  Hodne úspechu

  1.3.2017

1 2 3 4 64 Starší