txt

Diskuze k článku: Karel Gott

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (929 příspěvků)

1 2 3 4 65 Starší

 • Kozel (anonym)
  1 se líbí

  Karle, doufám, že za týden dostaneš svého 42. zlatého slavíka! :-) Moc ti ho přeji!!

  před 3 hod.
 • katinka (anonym)
  1 se líbí

  Hezzke písně má!

  16.11. (2 dny)
 • vašík knop (anonym)
  1 se líbí

  svateku

  4.11. (15 dnů)
 • 55555 facebook.com
  10 se líbí, 2 se nelíbí

  Vážený a milý pane Karle Gotte, jste nositelem jména " KAREL", které Vám Vaši rodiče, když jste se narodil dali. Oni moc dobře věděli, že toto slavné jméno " KAREL", jak v historii, tak v budoucnosti mělo a bude míti sílu a slávu, úctu, pokoru a talent. Slavíte svůj sváteční den, ať ze všech rádií i dalších médií zní Váš hlas s písněmi, a jak nyní skončil pořad " KLEC PLNÁ SLAVÍKŮ " na ČRO2 patřil jenom Vám. Moderátor vyzdvihl Vaše celoživotní úspěchy a uznání, sice jen v kostce, ale bylo to nádherné, taková menší pocta k Vašemu dnešnímu svátku milý Karle Gotte. A jak bylo v tomto pořadu uvedeno závěrem : KAREL GOTT JEŠTĚ ZDALEKA NEKONČÍ, KAREL GOTT JEDE DÁL !
  MILÝ KARLE COTTE VŠE JEN TO DOBRÉ, PEVNÉ ZDRAVÍ A ZŮSTAŇTE MEZI TĚMI A S TĚMI, CO MÁTE RÁD, VĚŘTE, ŽE STOJÍ ZATO JÍT SVOJÍ CESTOU A DÁL !!! Vlasta Froňková z Prahy.

  4.11. (15 dnů)
 • Do třetice (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  proč se opakovaně prezentujete jako nesoudná fanynka, co slídí po každé informaci a božského Káju pronásleduje na každém kroku? Mám obavy, abyste si dalším úlisným průjmem nezapatlala klávesnici. Vaše nekonečné podbízivé výlevy sdělované ve veřejném diskuzním fóru velkými písmeny hraničí s obsesí. Možná trpíte citovou deprivací, ztrátou sebeúcty, absencí mužského vzoru v dětství, zklamáním a nedostatkem sebevědomí. Projekce nenaplněných životních představ do populární osobnosti - vysněného idolu, jenž o vaší existenci nemá nejmenší tušení, vám může přivodit další frustraci. Doporučuji vymanit se ze začarovaného kruhu neúměrného vzhlížení a platonického zbožňování. Vždyť reálný svět poskytuje tolik hodnotných podnětů i spřízněných duší, které si jednak zaslouží a druhak ocení a zejména opětují vaši úctu, přátelství i lásku. Přeji vám, abyste si vážila především sama sebe, což je cesta k přirozené spokojenosti. Karel Gott je výdělečná fabrika, jeho popík je spotřební artikl, jímž živí sebe a svou rodinu i ve svém pokročilém věku více než slušně. Za to ho určitě netřeba zbožšťovat. Mějte krásný konec podzimu, srdečně zdravím.

  8.11. (11 dnů)
 • D.H. (anonym)
  2 se líbí, 2 se nelíbí

  Karel Gott má ten dar,že na každého člověka umí zapůsobit dobře. Každý ho bud přímo miluje,obdivuje,nebo aspon bere za dobrého zpěváka. Je to člověk,který snad ani nemá nepřátele. Já sama jsem za život poznala jen 2 lidi,kteří o něm mluvily škaredě,ale myslím ,že to jsou poravdu jen minimální vyjímky. Já osobně fanynka přímo nejsem,ale uznávám,že je to dobrý zpěvák a je pilný,když i po nemoci se stále snaží. Jeho alba pravidelně kupuji jako dárek k Vánocům svým blízkým,kteří ho dost obdivují.

  28.9.2017
 • Luky1987 osobnosti.cz

  Karel Gott toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám je legendou české hudební scény a bývalé federace

  17.9.2017
 • Cenzura (anonym)
  2 se líbí, 5 se nelíbí

  Mein Gott, takový prachy za pár artefaktů a fotek. Dámy a pánové, kdo z vás na to má?? Loď zeje prázdnotou... běžte s dětmi k vodě nebo do lesa.

  29.7.2017
 • Doktor (anonym)
  2 se nelíbí

  Co tím chtěl básník říci?

  15.10. (35 dnů)
 • Filip Koníček (anonym)
  4 se líbí, 1 se nelíbí

  všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví přeje tvůj fanoušek Filip Koníček

  14.7.2017
 • Luky1987 osobnosti.cz
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Už to není ten Karel Gott co kdysi, hlas falešný a i tónově, bohužel

  28.6.2017
 • Columbo (anonym)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  Jestli může být Karel pyšný, tak na dceru Lucii a její rodinku. Je to příjemná mladá žena, na nic si nehraje. S manželem tvoří nezávislý soběstačný pár a
  své syny vedou také rozumně, bez jakýchkoliv okázalostí.
  Vzhledem k věku a monstrózní postavě by šatník paní Ivany měl být spíš minimalistický a lehce elegantní, aby se v těch mohutných róbách nemusela vedle věkem a chorobami sužovaného sešlého manžela zbytečně hrbit. Evidentně se sama necítí dobře. Do hlubokého výstřihu patří kvalitní podpůrná podprsenka.
  Takto spíš působí jako najatá pečovatelka, co si půjčila šaty na zdravotní procházku s klientem-seniorem, který má sice zbrusu nové výplně v obličeji, ale celkový dojem z prořídlé kštice, stařeckých jaterních skvrn s nevzhledným strništěm a degenerace krční páteře s nejistou chůzí, je rozpačitý.

  10.6.2017

1 2 3 4 65 Starší