Přejít na výpis diskuzí

Julian Záhorovský

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • umí pěkně zpívat tak ho neurážejte.
  • i_love_big_time_rush
    dneska na programu Drogy a sexuálně přenosné choroby u nás Brně zazpíval Rychlý šípy,mikročipy a princezny a furt se na mě a na kámošku pořád díval a pak jak zazpíval v té písničce Princezny ty jména a mezi těma jménama byla Hanka tak oni dostali záchvat smíchu a já radši hlavu dolů a pak jsem poslouchala. S kamoškou jsme málem začli tančit ale před těma starýma dědkama co tam přednášeli tak jsme radši nic nedělali a jen po dupávali nohama ale s kamoškou jsme se vždycky narovnali a zpozorněli když tam měl přijít Julián :D
  • Dynamo

    jsi skvělej zpěvák ale nejhezčí písnička od tebe je stejně Dynamo ... do tý si dal kus srdce a je vážně nádherná *14*
  • kiris

    vypadá trochu jako..

    ..Tomáš Berdych !! *15*
    • zetzetzet

      Re: vypadá trochu jako..

      A OBA DVA HRAJÍ !!! *15*
  • Julián Záhorovský

    Milý Juliáne
    Všechno nejlepší k tvým dnešním
    narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • michalka1994

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší k narozkám Juliáne!
    Opravdu krásně zpíváš!!
    Držim ti palce aby se tvoje kariéra vyhopla až na vrchol! *3*
    Seš takovej milej andílek *4* ! xD
  • JULIAN ZAHOROVSKÝ!

    Julek je uplně bezva klučina,znám ho!Je napohodu,takže ho přestaňte urážet koukněte se na sebe!Znám ho protože jen ho mám přet s sebou 500 m!A jeho otec a mamka isestra Míša jsou taky uplně na pohodu!Takže dejte pokoj,nemusíte ho pořád takhle urážet,i Šárka se o něco pokusila!Akdyý už něco s tima fanouškama!Tak ještě nějaký má a já jsem mezi nima TAKY!Akdyž urážíte jeho tak urážíte i mně!A nejsem tak blbá abych ho urážela jako vy!Juliane jsi uplne nejvic fajnovej kluk neres e jsou to kravy a dementi čauky to jsem ja jenny od ronnyho MTSMR!
  • zanesskaaaa

    KnO

    dneska byl v KnO... prostě dokonalost sama *14* .. ty jeho oči *14* aaa umíráám *14* *14* *15*
  • ilinka1

    VYSTOUPENÍ

    Ahoj Juliane. *4* Měla jsem možnost vidět Tě v Čáslavi ( v kině).Chtěla bych se Tě zeptat, jestli v dohledné době budeš mít nějaké vystoupení v okolí Čáslavi.Prosím, odepiš mi na tento e-mail: ILINKA1@seznam.cz.
    Děkuji předem za odpověď. *3*
    • Re: VYSTOUPENÍ

      tk co odpověděl??tipuju že nee...(zkus napsat na officiálky)kdyby byla nějaká akce s nim v okolí Čáslavi taky bych tam určo šla *3*
      • ilinka1

        Re: Re: VYSTOUPENÍ

        Ahoj.Můžeš mi napsat, kde jsou ty oficiálky??? *4*
  • lucie

    ahoj Juliane predevsim te zdravim a chtela bych se te zeptat kdy budes mit naky vystoupeni v Kutné Hoře nedavno si byl na naší skole Jana Palacha 166 v kh moc si me prekvapil jak hezky zpivas prosim odepis mi na muj email l.bety@seznam.cz jestli chystas naky to vystoupeni diky moc tvoje faninka lucka budu se tesit na odpoved papa *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit