Přejít na výpis diskuzí

Josef Vinklář

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr herec skoda ze zemrel nejlepsi byl v chaluparich
  • Ve filmografii schází film z roku 1978 Pumpaři od zlaté podkovi. I v tomto filmu vynikl herecky pa Vinklář,přesto,že jeho role nepatří k těm kladnýn.Prosím doplňte.Děkuji *4*
  • Souhlasím s předešlým příspěvkem.Byl to herecký koncert pana Vinkláře.I v tvrdé slupce bývá někdy něžné jádro....
  • Právě jsem dokoukala film s Josefem Vinklářem Poločas štěstí.Je to film z roku 1984 a hodně mne mrzí,že není zaznamenán v jeho filmografii.Stojí za shlédnutí,mám ho moc ráda a pokaždé u něj brečím.Nevím kdo spravuje tyto stránky,ale měl by ho doplnit.
  • Pan Vinklář

    I když už bohužel není mezi námi, stále obdivuji jeho herecké umění v každém filmu, který v televizi běží. Uměl zahrát všechno!!!Říká se, že káždý je nahraditelný, ale s tím nesouhlasím...Zejména při vzpomínce na pana Vinkláře.
  • Josef Vinklář

    Josef Vinklář patřil mezi mé nejoblíbenější herce. Byl to tak výrazný herec, že není možné na něho zapomenout. Škoda, ještě mohl vytvořit spoustu krýsných rolí.
    Chtěla bych dodat, že J.Vinklář byl ženat 3x a to s Janou Dítětovou a s Ivankou Devátou, kterou si vzal 2x.
    • Re: Josef Vinklář

      To, že byl 2x rozvedený, mu neslouží ke cti. Jinak to byl opravdu vynikající herec, všechna čest.
      Na světě to už je tak zařízeno, že lidé se rodí a na závěr představení umírají.
      • Re: Re: Josef Vinklář

        Pan Vinklář byl 3x Rozvedený. 1x s Janou Dítětovou a 2x s Ivankou Devátou. Tu si titiž vzal 2x.S každou má jednoho syna.
      • Re: Re: Josef Vinklář

        Pane,nechtěl jste napsat,to že byl 2x ženatý místo rozvedený?
      • Josef Vinklář

        Někdy si nevyberete ja to vidím na sobě, sliby se promenily v chyby a z partnera co sliboval lasku je takove nic, co umi jen ubližovat, kdyz uz to dojde az takhle je lepe se rozejit
  • Josef Vinklář

    Byl to sqelý herec a v nebi ho je škoda, česká republika má zase o jednoho dobrého herce méně. *9* *9*
  • fajn herec

    Pan Vinklár' byl jeden z poslednich vets'ich herci 50 -80. leti. On byl jeden z nejleps'ich ceskych herci.

    Holger, TSFSI.
  • Brečeli jsme oba

    Ahoj všichni, já vím, je to už s křížkem po funuse,chystali jsme se do Jinolic k němu na chalupu 4 roky, co žiju s Petrem - taky rozenej Podůlešák. Pepíček uměl pít, ale dobře pít, když se mu dostal on a jeho táta když ještě žil do !spárů" tak po svých neodešli, ono to prý nešlo ani po 4rech :o) ale zadného ochmelku, jak tu někdo psal jak to bylo v Blesku to z něho nedělá, byl úzasnej. Bylo stále moc práce atak jsme se nakonec do Jinolic nedostali ani letošní leto a to máme z Jičína za rohem. Do smrti mě to bude mrzet. Včera jsme to doslova "ořvali" oba. Pamatuju si krásnej okamžik v Podůlší na Jívě v hospodě byl důstojnický ples, tam je ta ouzká chodba k zachodům, ty pánský jsou vzadu. Já měla kostým bojovnice,pytlovina ,králičí kůže a plechovou podprsenku. On se okolo protahoval na ty pánské, sklonil hlavu tam co byla ta oplechovaná ňadra po apovidal tim svým uzasným hlsem, klidem i úsměvem. "Máte to slečno pěkný" teď mě tahle vzpomínka hned robrečí.Bude tady chybět. Nějak se mi Na Jívu už nechce když vím, že ho tam nepotkáme. *9*
  • v nebi je o jednoho anděla více..

    ale takovy je zivot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit