Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unikolu

    http://www.galopp-reporter.cz/prave-ted/josef-vana-mladsi-se-tesi-na-trenerskou-premieru Josef Váňa mladší aktivováním trenérské licence ukončil jezdeckou kariéru. „Jsem rád, že jsem ukončil kariéru na vrcholu a doufám, že si mě lidé budou pamatovat jako stylového jezdce. Kromě Velké pardubické jsem vyhrál všechno, co jsem si přál. Dvakrát Gran premio a všechny grupy v Itálii, vyhrál jsem na všech třech drahách v Paříži,“ vypočítá úspěchy čtrnáctileté kariéry Váňa. V evidenci Jockey Clubu má 11 rovinových a 322 překážkových triumfů. „Chci se trenérské práci věnovat na 100 procent, postupně se zlepšovat a zdokonalovat, abych někdy časem to mohl převzít plně po tátovi a on mohl odejít do zaslouženého důchodu.“

  • Magdalena14
    ♥☺♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To je tak smutný když někdo závidí a umí jen pomlouvat!
    • casanova

      nejsme všichni ubohy´´´´´´´´ jsme svy mame své kouzlo  talent========= od boha

    • nejde o pomluvy..jen konstatování faktů..
      • No už jsem viděla mladší rodiče a na dostizích vypadají že jsou spolu v pohodě. To jsou fakta větší než to co si jenom někdo myslí.
  • ..těhotenství ani ne po dvou letech vztahu..mají to zveřejněné na fb,začátek vztahu 20.července 2013..ona na mě působí jako typ,co se prodrala do slavné rodiny a chce si to pojistit dítětem..nepůsobí jako typ,který by chtěl za normálních okolností ve 23 letech dítě..
  • Na to aby byl otcem je ještě mladý..no snad si vybral tu pravou..trochu o tom pochybuju už z toho,že oznámila svoje těhotenství do medií,ale jeho věc..pro srovnání manželka nejstaršího syna Pepy Váni svoje těhoteství před rokem nebo kdy vůbec neoznamovala,jen to Pepa Váňa někde zmínil..
  • Josef Váňa mladší se stane už po Vánocích otcem.Dítě čeká s přítelkyní Kristýnou Šafránkovou.Podle všeho to bude kluk.Josef Váňa už má dvě vnoučata od nejstaršího syna Jiřího..druhé vnouče se narodilo někdy před rokem a teď se Josef dočká dalšího pokračovatele opět..
  • Vše nej malýmu Pepíkovi *1*
  • http://g.denik.cz/45/ec/ftg-3-vp124-velka-pardubicka-dostih-jenicek-2-2014-pce_galerie-980.jpg
  • Pan Vana mal by som zaujem s Vami spolupracovat, ako majitel kona, ktoreho by Vy ste trenoveli vo Vasom klube
    Islo by to?
    • Tady se asi pana Váňi nedočkáte,tohle je nějaká stránka fanclubu.Jistější bude když mu napíšete e-mail *3*
  • Hodně koní i úspěchů i peněz ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit