Přejít na výpis diskuzí

Josef Carda

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás pane Cardo,nevím jak jsem se dostal na Vaší stránku ,ale když už se to stalo tak Vás pozdravuji a činím poklonu Vašemu herectví které jsem viděl
    v divadle Za branou a samozřejmě ve filmech. Shodou okolností jste synem bratrance mé matky Anny roz.Cardové a s Frantou,Pepíkem a Václavem z Vodice
    jsem se jako kluk vídal o prázdninách u nich nebo v Kocourkově mlýně kde jsem
    byl u strýce a tety Cardové.
    Přeji mnoho tvůrčích úspěchů a spokojené a věrné diváky. Karel Procházka
  • Zdravím pane Carda *1* Chtělo by to obnovit pořad Tele Tele, nebo by jste mohl vytvořit další scénky s panem Jablonským v pořadu Neuvěřitelný týden, který nedávno začal vysílat. To by bylo super! *8* *5* *1* *16*
  • kirushka97
    Skoro na 60 vůbec nevypadá!
    Přeji vše nejlepší :)) *8*
  • Je skvělej a je mi líto že má málo filmů...TELE TELE je samozřejmě nej! Na doktory z Počátků se dívám a chci vidět Kameňák 4
  • Ještě se chci zeptat, má TELE TELE oficiální web?
  • Pepa Carda je hodně dobrej herec a taky hodně dobrej dabér. Na TELE TELE se zeď čumim skoro pořád-na Smíchově a na Fóru...hraje srandovního úchyla Marcela Kopečka, retardovanýho Joudy, teplýho sporťáka a mnoho dalších, ale nemůžu si pomoct prostě Václava Klause umí nejlíp-je to borec. Teď hraje v tom novym seriálu, dlouho nehrál tak je to určitě dobrá věc a jen kvůli Cardovi se na to dívam-občas. Přál bych mu víc televizních rolí
    • Uč se psát! -.-
  • tak nejlepší je z TELE TELE Mumuland to mě baví, a pak jak dělá Občanskýho Joudu ten hlas super, a hlas do dabingu výbornej a skvěle rozpoznatelnej *2*
  • Jsi ten nejskvělejší dabér na světě miluju tvůj hlas třeba v Asterix a olympijské hry jak tam dabuješ Bruta to je prostě nádhera!!!Jsi úžasnej!!! *14* *14*
  • To je skvělej herec výborně hrál v TELE TELE ještě s Michalem Suchánkem (Suchošem), Richardem Genzerem (Geňou) a Veronikou Žilkovou (paní Veronikou)tvořili bezvadnou čtveřici *2* *15*
  • žhavé léto

    Pan Carda vyborne nadaboval zhave leto 3/2 hrozne se mi libi jeho hlas:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit