Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Davis

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    happy birthday..

    všechno nejlepsí *4*
  • jenom tak bokem...

    Nevíte někdo jak je vysokej??
  • JONY =)

    Jony, to je takový ňuf, v Praze byl úžasný a prostě.. je NEJLEPŠÍ!!! *14* *5*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.
  • Jonathan

    Jonathan je fakt super!
    Je mi ho fakt dosti líto,když má takovej život.......No a?mne se taky duran duran líbí,ale já z toho takovou vědu neměla....Kdyby to byl nejakej můj známej nebo kámoš a nebo kdybych se s ním někdy třeba po koncertě sešla!tak by mi h obylo asi fakt líto.......Já bych se mu snažila pomoct.aby toho nenechal(zpěvu,kapely)atd... *14*
    *4* Fakt by neměl,protože on je fakt nej!Má super hlas je to prostě špička na vrcholu všech slavných!!Mnohem a milionkrát lepší nežgott a další voli!!!! *9*
  • džohnatánek :D

    Myslim si že Jonathan Davis patří ke špičce ne jen metalových ale i světových zpěváků ten hlas...njlepší..Jonathan is best
  • tlustej páprda

    bohužel přátelé co si budeme nalhávat roky běží a Jonathan se pomalu ale jistě začíná podobat Userovi.. *3*
  • JD

    Ale jo fajny je...... *5*
  • Jonathan

    Jonathan is best!!! *16* *3*
    • Re: Jonathan

      Je to originál!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit