Přejít na výpis diskuzí

John Frusciante

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poslíček pizzy dominos pizza.

  • Nejlepší člověk, kterého znám (tedy ne osobně). Jeho hudba mi změnila život, ty texty, ta souhra nástrojů, je to můj bůh. Inspiruje mě a snad všechny, co ho kdy slyšeli. Je talentovaný, milý, vtipný, když chce a taky krásný. Prostě pro mě je to dokonalý člověk..:)
  • chyba

    Chybí tam nejméně jedno album - From the sounds inside
    • Re: chyba

      plus některý texty jsou trochu chybný. no neva. i tak jsem rád, že jsem to tu našel
  • Stránka

    Jedna z mála stránek zabývajících se pouze johnem je www.frusciante.estranky.cz
  • Abyste se nehadali!

    Veskere informace o Johnovy Frisciante by jste ted meli najit tady -> www.johnfrusciante.cz *4* !!!<<< Je tam uplne vsechno + fórum !!
  • Hey

    John jest věru senzační jak kytarista a zpěvák...je to něco jinýho než slyšíme 24 hodin v rádiích a v televizích.Neni nad něho! *3* *1*
  • John

    Budte radi, ze jste nevideli video, jak bral drogy *9*
    • Re: John

      ty si to videl/a???a mas to video jestli jo posles mi ho na mail?????aaanceee@seznam.cz diky......jinak JOHN je fakt moooooooc super *3*
  • sqělý

    Johnny je absolutni jednička!!!! *3*
  • Super

    John nema konkurenci v hraní na kytaru..je to nejlepší člověk *3*
  • Frusciante

    Je to správný ďábel,má ůžasné písničky a je borec na hraní.Když hraje na kytaru tak to je opravdu nářez -doporučuji fakt stojí to za to *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit