Přejít na výpis diskuzí

Joel Ryan Rueben Madden

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ho mi miluju,poslouchám ho každý den,každou chvíli. Prostě pořád je to můj nejoblíbnější zpěvák. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Velice fešný a talentovaný zpěvák, jejich kapelu poslouchám od malička a myslím si, že asi nebudu jediná *15* .... Přeju jim hodně úspěchů jak v tvorbě nových skladeb, tak v osobním životě, jejich texty mi už několikrát utřeli slzy na tváři,.... Žeru vás hoši! *14*
  • GC na Facebooku

    GC Kids přidejte se k nám na facebooku (:
    Chystáme se na kluky na Open Air Festival,tak at je nás co nejvíc...
    A samozřejmě nejen to,prostě kdo má rád Good Charlotte sem!
    Mějte se Charlie and Lucy :)
  • vladish

    ...

    tak co říkáte na to že joel a nicol máme chlapečka? Já jim to strašně přeju *14* a i to jméno myslím vybraly pěkný *3*
    • bouvfan

      Re: ...

      Jako určo mu to přeju...ale jako jméno nic moc...chudák dítě...dyť je poznamenaný do konce života s takovym ménem...
      • Je to hezký jméno. *16* *16* *16* *10* *10* *10*
      • vladish

        Re: Re: ...

        jn je takový neobviklý první na co si vzpomenu když to méno slyším je jack sparow z pirátů v karibiku :D Harlow měla ale určitě větší štěstí se jménem
        • Je to náhodou dobrý jméno. A neni to jeho věc . *10*
  • Happy b-day

    jj vše nej k narozkám *4* *14*
  • debussygirl

    Narozeninky

    Vše nej k narozeninám *14* *14*
  • Joel

    joel je mocinky náádhernej kluk *14* já ho upe zbožnuju *14* a zpívá nádherné písnikčy *3* ale štve mě že jsem nebyla na tom jejich koncertě v Praze *16* ale příště určo pojedu *1* jj já ho miluju je upě božííí *14* *14*
  • B+J

    Noo..Ta Nicole..já jí dřív moc nemusela(byla anorektička a jediný co v životě dokázala je to,že jí adoptovali slavní a bohatí Richieovi),ale dneska sem se podívala na video..jak tam je s Joelem a prostě maj interwiew..tak mi najednou přišla docela sympatická..reportérka se jí ptala(anglicky se učim 4 roky..takže rozumim jenom něco),jestli pije alkohol(tehdy byla eště těhotná)a ona řekla že už nikdy žádnej alkohol(jako vožrat se do němoty atd..:D)a nikdy prej už žádný drogy atd..byla tam prostě sympatická a na Joelovi bylo vidět,že mu na ní záleží.Jinak Benji♥ a Paris Hilton..viděla sem video a nějak jim nezávidim..všude miliony paparazzi..na hovno..žádný soukromí..a jinak sem si o ní myslela nejhorší,ale po některých videích sem usoudila,že je to v nitru normální holka,akorát v některých ohledech namyšlená..myslim si,že jim to vydrží eště tak půl roku a dost..na Benjim(fotky)..de vidět,že už ho to moc neba..Good Charlotte držim jinak palce a ať jim to dlouuho vydrží a maj taky tak hezký písničky *14* A Harlow je roztomilá *4* Držim palce a jeDnou pojedu za nima do Ameriky a pudu na jejich koncert(i na P!nk:D)..Tak pa♥♥ *3*
  • Joel a já

    Joel je upa megááááááááá *14* *14* *14* upa kdybych ho měla doma tak se pokadím štěstím. *4* *14* *14* A mylauju taky jeho zpěw *3*
  • Joel

    Joel , to je hustej chlápek , stou jeho rodinou mu to přeju ,když je tak šťastnej ,tak proč ne... *4* Tu jeho ani jeho neznam osobně ,takže nemůžu soudit. Jediný co sme snim měla bylo ,že mě na koncertě polil vodou a stoho ho vážně nepoznam jakej je *1*
    • Je dobrej, mega hustej. Kdyby polil mě tak bych omdlela radostí.A prostě byto bylo supeeeeeeeeeeeeeer. *14* *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit