Přejít na výpis diskuzí

Joel Basman

OSOBNOST 1.8.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prej jak Nia jdu pro jiny koste pockej tady kdybych se dlouho nevracel tak jdi a on howno vole naser si *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Karolína Pokorná kde sis zjistila jak mluvi??? prosiiiiiiiiiiiiiim
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* bože ty seš tak krásnej
  • Joyeux anniversaire

    Joyeux anniversaire ..... Fuck Shit Dude vous *3*
  • hlaska

    Upa bozi xDDD nej hlaska:"Hovno vole,naser si". "Klidek,klidek..ten rikal hovno vole naser si uz pri narozeni a bude rikat hovno vole naser si i kdyz ho podriznou..nic jinyho co tu sem za 2 roky nerek..rikam mu Silencio ale klidne mu rikej hovno vole naser si". "radsi Silencio". xDDDD mnoo a jinak tam byl dcla peknej xD =*
  • breakout_caroline

    hownoo xD wole nasr si

    jasnýý jeho hlaška xD
    howno wole naser si *5*
  • ...

    Je to borec. Hovno vole naser si! *5* *15*
  • nia-7

    hovno vole naser si

    hovno vole naser s iřikám ja rád hovno vole naser si řikám já pořád
  • silenzio se to pisa ja sem si to nesla na netu

    je mocky mocky hezkej i v breakoutu i normalně mam ho strašnicky ráda moc moc ho mam rada a kůli tomu sem si zjistila i kde bydlí jak se munuje do opravdy jak mluví kdo to je jestli je to herec nebo treba spevak kolik mu je kdy se narodil kdy ma narozeniny jake ma vlasy jakou barvu a barvu ocía jaky ma rad sporty na co hraje jeho znamení a to je vsechno pa pa mam te radaaaa!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* je to proste frajer take je hezkej i jeho kamos aron hirsl *5* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Silencio

    hovno vole naser si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit