Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnnyho cashe zahrál výborně...
  • ahoj chtěla jsem se zeptat nevíte náhodou jak se jmenuje film ve kterém Joaquin Phoenix HRÁL O KURTIZÁNÁCH DÍKY MOC lÍBA
  • Ke konci roku 2012 se Joaquin konecne vratil k filmu a tym potesil sve fandy. A ze jich ma .......
  • Herci Joacqu Phoenixovi preju jen to nejlepsi a doufam, ze se k filmu jeste vrati, tenhle herec ma rozhodne vec, ktere se rika Talent. O Talentu muzou takovi Seagal anab Jet Li jenom snit
  • Je mi lito, ze Joaquin Phoenix sa rozhodol vys*at se na hercetvi. Hlavne, ze Patizon, Kacer, dementni Wahlberg atd atd se do filmu se*ou permanentne a nonstop. Je to vyborny herec a hadam se jeste ke hrani vrati *1* a tym potesi sve fanousky *1*
  • Nejlepsi Filmy Pana Phoenixe : 8 mm, Gladiator /řimsky císař Commodus/ a Walk the Line. Uznani ode mne teda rozhodne ma *1*
  • ladyannecullen

    Walk The Line

    Už v Gladiátorovi jsme si ho hodně všímala, jak dokázal tu roli proradného Comoduse s přehledem zahrát. Navíc ta jeho jizvička na rtu mi přijdě hrozně smyslná, navíc mu dělá takové to poznávací znamení. Ale po shlédnutí filmu Walk The Line musím dát klobou dolů. Jeho herecký výkon mě naprosto dojal a co teprve jeho zpěv tím sexy hlubokým hlasem. Je perfektní...
  • momoo1

    ...

    *4* jednoznačně mě zaujal, sympaťáček *4*
  • anelka

    Jeho brácha se někomu znelíbil, a tak he sejmuli. V tak mladém věku. Odpočívej v pokoji
  • renasek1230

    =)

    Myslím si, že tolik dobrých herců a zpěváku ve světě moc není...=) i když není zrovna kde jaký krasavec, má něco navrh a to se v dnešní době cení...Mě přitáhl k obrazovce u filmu : Walk tha line..♥ ten film mám velice ráda. Získal si mě tím když ve filmu zazpíval písničku Cry Cry Cry, když sem ho slyšela zpívat neodolala jsem a musela jsem film dokoukat do konce, od té doby jsem film viděla asi 14x a pořád se mi nepřestal líbit...:) Hrozně se mi líbí, v jakém podání s elegancí, a šarmem zahrál Johnnyho Cashe =) sem unešená, v mé generaci by se soudilo že na 15 let, bych poslouchala nějkaý Hip Hop nebo Rap, ale on mě přivedl ke stylu 40-60 let...:) samozdřejmě neposlouchám jen to ;) .... ale jen díky němu, neposlouchám sprosté písničky bez nějakého nadání :) ...myslím si, že je velice dobrý jako herec i jako zpěvák...:) *4*
    • walk the line je úžasný ale opravdu bych nesouhlasila s tím, že to není krasavec :D vždycky to býval pěkný chlap a nádherný je i teď
      • Přesně tak, je to hezkej chlap a navíc má to čemu se říká charisma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit