Přejít na výpis diskuzí

Anna Paquin

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • možná že se mýlím, ale u ní se nebojím : i po Pianu 1993 ješte tahe nádherná holka natočí fajné filmy ...... ještě není konec ne, ne 

  • HAPPY B-DAY!!! *4*
  • je to vážně... vážně hodně špatná herečka hlavně v True Blood a The Romantics a dalších jiných filmech ... omlouvám se ale vážně jsem neviděla horší herecký výkon ... seriál True Blood je dobrý ale ona jako hlavní hrdinka mi tam vážně vadí ... jen se na to zaměřte a myslím že mi dáte za pravdu :D :D
    • kiss.miss
      Tvůj názor. Mě se líbí seriál TB, i ona jako hlavní postava. Za pravdu ti nedám, ale křivdit ti taky nebudu. Každý to vidí jinak, mě se taky nemusí líbit, to co tobě...jop.:D
  • ariel
    všechno nejlepší *4*
  • your-darling

    ....

    všechno nejlepší... :)
  • your-darling

    ...

    Anna se umístila People Choice jako Favourite TV DRAMA ACTRESS...
    Odkaz :http://twilightinfo.pise.cz/18844- vysledky-umisteni-twilight.html
    *4*
  • anetqaa

    B.. day

    jinak všechno neej:))
  • anetqaa

    .... Zuby.....

    Joo Ann mám hodně ráda v True Blood je úžasná.. a nejvíc se mi na ní líbí .. že mí pořád své zuby.. že nepoztrebuje nejaky porcelánové koní zuby...:D prostě nepotřebuje nejaky .. bílý zuby jako každá celebrita:)) *14* *14* *16*
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • true blood

    je to maximálne zla herečka s veľkou riťou, ale True blood žerem.
    • Re: true blood

      jak můžeš vědět že je zlá...a vůbec..aspoň jeden seriál kde nejsou všichni dokonalí..nežárlete děcka *3*
    • blond.girl.third

      Re: true blood

      naprosto s tebou souhlasim ... ty jeji zuby v true blood ... jak komické .... a buh ji taky krasou taky zrovna moc neobdaroval
      • nenetei

        Re: Re: true blood

        A jééé...zas je tu jedna co vyhrála Miss Galaxy *9* máš nějaké komplexy? Nebo potřebuješ brejle? *7* Mezera mezi zuby?? A co! Vadí Ti? Prosím Tě spadni z té hrušky! *15* *15* Slez z toho kolotoče, zahoď tu flašku a zkus dokázat to co ona! *13* Hi hi a jo tááák *4* Ty prostě jen zavidíš...tak to máš říct hneeed *4* A já pořád proč jsi tak zlá..nejsi. *5* ..to je jen závist a lidská hloupost *5*
        • kiss.miss
          Dobře Nenetei.:DD Ta její mezera mezi zuby, je jen mála vada na kráse, ale mohla by si je nechat spravit, peněz má dost.:D Ale i tak se umístila v Maximu mezi 50 nejvíce sexy celebritami v roce 2008.
        • Re: Re: Re: true blood

          Jo jooo... lidska omezenost v kombinaci se zavisti je smutna vec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit