Přejít na výpis diskuzí

Jiří Strach

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Strachu, když jsme před nějakým časem odcházely s dcerou z kina, povídám jí, jestlipak bude třetí díl? Ale ten už se tolik nepovede, dodala jsem pesimisticky po špatných zkušenostech od jiných režisérů :-) Načež jsem dostala políček (nedá se přesně popsat) od nějakého anděla s poznámkou v tom smyslu, že přece je to společné dílo jich s Vámi takže to nemůže dopadnout jinak než skvěle!
  • Dobrý den, nevím jestli si pane Jiří Strachu čtete tyto komentáře a zda na ně vůbec odpovídáte ale i tak vám to sem napíšu. Ve filmu Anděl páně2 je chyba. Herodes se nechal vyvraždit spoustu novorozeňat okolo roku 0 protože nechtěl aby ježíš nadále žil. Já ten film anděl páně 2 beru jako že je to jakoby skutečný svět a akorat anděl s čertem přišli na zemi takže když to vezmu podle logiky herodes řekl že byl v očistci 2000 let což by znamenalo že ve filmu je rok 2000 ovšem když je rok 2000 tak proč jsou tam tak nuzné vesnice atd. ? Ani nikdo nema televizi ani nic. Jako herodes byl od své smrti v očistci 2000 let jeho smrt nastala v roce 4 př. n. l. kdy zemřel na selhání ledvin takže je ve flmu rok 1996 což svět vypadal úplně jinak než jste to stvárnil. Chci tímto tedy poukázat na chybu ve vašem filmu a pokud možno bych chtěl i vysvětlení jak k tomu mohlo dojít?
    Děkuji a přeji vám hezký den
  • Pane Strach, ,,ANDĚL PÁNĚ 2"!!! je úžasná pohádka,moc se vám povedla,včera jsem na ni byla v kině v Poděbradech.Moc děkují za sebe a seniory z Poděbrad.Přejeme vám hodně zdravíčka a štěstíčka.A hlavně hodně sponzoru.
    S pozdrravem Marie
  • Herman je debill a tím pádem i Rex Jiřík, jestli tvrdí, kdo neuznává černoprdelníka, je vůůl! Škoda, do teď jsem si vás docela považoval..
  • Dobrý den,
    Anděl Páně se mi líbil odjakživa. S mamkou jsme se na první díl dívali pořád a strašně moc jsme se těšili na druhý díl, který byl stejně tak úžasný jako první. Teďka jsem zhlédla váš kriminální seriál Labyrint. Takhle dobrou kriminálku jsem ještě neviděla. Obě dvě série se mi strašně moc líbili. Jste opravdu úžasný režisér.
    *4* *4* *4*
  • Dáda
    Vážený pane Strachu,Váš Anděl páně2 nadchnul nejen mě,ale další 1000 000 obyvatel. Proto jsme se letos rozhodli uspořádat tradiční prvomájový pochod na kopec Děd u Berouna v duchu této pohádky.Srdečně vás tímto zveme k účasti s celou rodinou.Nebudete litovat.Sraz účastníků je v 10.00 na Lýsku u Hudlic.Pořadatel je spolek Náš domov Otročiněves.Těšíme se na vás.
  • Vazeny pan reziser,
    na Vasu novu rozpravku Andel Pane 2 sme s prijatelom boli hned prvy den po premiere. Boli sme nadseni :-) Krasny pribeh, nadherny humor (som veriaca, ale Vas humor je krasny, pohladi a co je dolezite neuraza!), krasna sceneria... uzasny Petronel i Urias, ale i ostatne postavy. Klobuk dole, len zriedka druhy diel prekona prvy. Vas pribeh naladil nadherne na Vianoce. Dakujem.
    Teraz bola u nas na navsteve mamka a ja som bola rada, ze film este stale davaju v kinach a tak som ju nan vzala. Bolo prijemne ho vidiet opat a vidiet, ze sa paci mamke i kamaratke, ktoru som tiez pozvala. Jednou vetou... nadherne vyladeny humor, pribeh, herci...
    Gratulujeme k prekonaniu 1.000.000 divakom a zelame nech ich je este viac :-) a pokial bude mat prist Andel Pane 3, tak verim, ze to bude vnuknutie a vyssia vola *3*
    Velmi Vam dakujeme, Vasi obdivovatelia ako z Prahy, tak i zo Slovenska z Kosic *14*
  • Vážený pane režisére,jako malá jsem měla ráda pohádku Paleček a obr z r.1972.Je sice již zastaralá,jako námět by ovšem byla super na moderní pohádku.Je ke stažení pouze v puvodní francouzské verzi.Byla i trochu strašidelná proto se líbila.Děkuji za přečtení mé prosby a možnou odpověd. jitkasvita@seznam.cz
  • Milý pane Strachu,díky Andělu Páně2 mám našeho Pána Boha a celé to nebe
    tak nějak raději. Ta pohádka je Láskou a vůle Pána a byla nám dána jako krásný dárek k vánocům 2016. Tolik lidskosti a Lásky jsem nikdy v kostele nezažila, kdyby tomu tak bylo, věřím, že i v našich kostelích by bylo narváno, jako je nyní v kinech. Máte pravdu - stal se zázrak, i v srdcích všech svobodomyslných křesťanů, kteří věří v Lásku.Zpíváme doma "svůj obdiv vzdáváme Ti a všem Tvým zázrakům".Píseň je opravdu KRÁSNÁ modlitba. Těšíme se na Anděl Páně3! Celá rodina z Hukvald na Moravě
  • Dobrý den pane rezisere. Chtěl bych vás požádat jménem svým a hlavně jménem své dcery Simonky která je vaším obrovským fandou o natočení další série Ztracené brány nebo jemu podobný film. Moje dcera které je 12 let obě série jak Ďáblovu lest tak Ztracenou bránu viděla už minimálně 20× a pořád sleduje internet jestli nebudete točit nějaké pokračování. Ona totiž chodí na gymnázium do vámi dobře známého BROUMOVA a v klášteře díky vašim příběhům už jsme byli asi tak 5× Nemohl byste prosím napsat jen pár řádek pro radost mojí dceři na email:kollert197@seznam.cz moc by jí to potěšilo. S pozdravem s Broumovského výběžku moc zdraví Honza a Simonka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit