Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že se nám zase pan Lev nevrátí zpátky do politiky, když ho všichni tak přemlouvají. Jímá mě hrůza, když si jenom podmyslím, že zase budeme poslouchat ty jeho plky.
  • Avyboje co jsi za blba.Na tebe by měli vzít bykovec a praštit tě po tvoji pitomé hlavě,aby se ti trochu prosvětlil mozek.Toto může napsat jenom primitiv.Pochlub se co jsi pro republiku udělat ty,kromě blbých řečí.... *1* *1* *1*
  • ČSSD stála vždy za hofno a Sobotka tomu dodal patřičnou gradaci!Kdežto Paroubek je solo zmrrd!Někde jsem před pár dny četl metráčkovi hemzy a upřímně se divím,že má tahle bečka hofen ještě dostatečně silný žaludek vlézt mezi lidi a blít šrot z úst!Divný stát a divní lidé...Na druhou stranu je všude něco a myslím si,že ČR je na tom ještě hodně dobře s porovnáním,co se ve světě děje...
    • Jedno se této straně ale musí nechat!ČSSD je jediná strana,která vždy rozdávala a rozdávat bude,akorát nikdy nebylo z čeho a ani nebude...
  • Jiří Paroubek ve službách US Police Department...asi hodně cvičil :)))
    http://www.youtube.com/watch?v=rFKwho6IkCc
  • K tomuhle člověku se nechci raději ani vyjadřovat *16*
  • Nadávat na Paroubka je módní ve zbohatlických a tunelářských kruzích a mezi pytlíky, kteří se jim chtějí vyrovnat a tak i když mají průvan v peněžence, volí pravici a pokládají se za elitu.
    Skutečnost je taková, že ve vývoji po roce 1992 se naše země ocitla v čím dál větším úpadku a vláda J. Paroubka patřila k těm, které ten úpadek mohly zastavit. Čas této vládě ovšem dopřán nebyl a tak byl úpadek alespoň pozastaven a zpomalen. Za dalších vlád, zejména Topolánkově a nečasově se úpadek proměnil v sešup, nebo dokonce pád.
    Nadávat Paroubkovi už tedy není in, je to jen hloupé.
    • Ty seš hloupý,ty vokurko.A co ty tunely??Když nasral 300 milionů do vytunelované banky,která už zachránit a spasit nešla??Všechny vlády zatím stály za hovno.Jestli taky nejsi starý pablb,který sedí v hospodě a se slzami v očích matně vzpomíná na rudé doby!!Chybí ti to,viď??Tady to nevyřešíš!!
  • Doufám,že lidé mají tolik rozumu že tě nechají pěkně dřepět doma,na ostudu v Bruselu jsou tady jiní.Ty už jsi si své vybral tak do bačkor a pěkně doma za pecí.Začalo ti chybět korýtko,LVE 21,dej bože lehko. *1* *1* *1*
  • Ani do toho pekla Tě nebudou chtít *16*
  • ty neskončíš v pekle neboj se.
    I já jsem velmi znechucený že padl komunismus, i když mi je 19 let.
    I já se snažím pro lidi dělat jenom to nejlepší, pracovat, a řádně se vzdělávat, a ne si malovat život jako to dělá ta ubohá mládež, která už měla být kvůli tomuhle k smrti týraná.
    • Komunismus zcela ještě nepadl, teď je možno cestovat když jsou na to prachy a čas a nálada. Tak navrhují sev.Koreu či Kubu aby se pomalu rozsvítilo. Za komančů jsem žil víc než 30 let. To mě nepustili 20 let ani do Jugošky, o frontách na kdejakou kravinu ani nemluvě (hajzlpapír, vložky, již.ovoce, maso, auta, atd.) Hodně lidí zapomělo kdo zavinil měn.reformu, kdo zavíral lidí do basy i za vyjádření názoru, kdo podporoval fýzly na každým rohu, na pracovištích, v domech atd. *11*
  • Skončíš v pekle hajzle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit