Přejít na výpis diskuzí

Jiří Drahoš

OSOBNOST 1.11.2017 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to tady.Průšvih s Čínou,čístky,sprosté útoky na novináře....Když jede někam na návštěvu,diktuje si,jaký mají obstarat koňak....Tato celosvětová ostuda-Milouš Z.Váš soudruh prezident.
    • Už se totiž nemusí vůbec snažit,když ví,že už napotřetí kandidovat nelze.
      • Nemusí,ale ty následky......
  • Kdo mě dal diselike,tak at se ozve a neskrývá se.Hrozně rád bych se s vámi sešel vy bando komunistická,vypráskal bych vás vy Čůr...,takže prosím ozvěte se v komentářích.Drahoš je lepší a Zeman je hnůj,který je hnusný a vožralý.
  • Voliči Zemana jsou neskutečný prasata.Zeman má v hlavě jenom skurve... Čínu a skurve.. Rusko.Drahoš by byl lepší prezident a to o hodně.Zvolili jste si prostě D e b i l n i h o komouše Zemana.Pryč s komoušem Zemanem,at žije Kapitalista DRAHOŠ.
  • Marcela je troll, nemá smysl na ni reagovat.
    • Marcela je tvrdej pravičák.
  • Ten pokřivený úsměv na uvodní fotce je bohužel až moc výstižný! *8*
  • To je hjoznej zjev! Přijde Drahoš do útulku a povídá: Já bych chtěl či psy *1* *1*
  • http://www.info.cz/nazory/kandiduj-na-prezidenta-budes-dobry-neviditelny-senator-komentar-petra-holce-24797.htmlText Vašeho příspěvku
  • Já u prvního kola voleb nebyl, předpokládal jsem jak bude druhé kolo vypadat! To znamená, kdo nevolil vůbec, ten nemá nárok jakkoliv diskutovat, pouze slušně mlčet. V druhém kole byly dvě varianty a i když jsem Zemana opravdu volit nechtěl a už se mi to také dost příčilo, dal jsem menší neutočné a nevyklepané zlo. Drahoš se klepal jak vzteklý pes a v tom případě nevíte, komu by šel na ruku! A diskuze Drahoše, který měl text připravený ze zákulisí a přesto nedokázal důstojne odpapouškovat připravené, to je nebezpečné pro národ! Stačí mu za uši přidělat špagátky a každý ze shora by si zatáhl, jak by potřeboval, což u konkurenta nehrozí! Předpokládám že by to dopadlo ´´daleko´´ hůře, než za Zemana! Byly jen dvě možnosti, protože z těch ostatních kandidátů mi bylo vyloženě na blití! Toť realita z mého pohledu!
  • Zvolili jste si arogantního a zlého burana ovce.Akademika si ani nezasloužíte.Do Ruska s vámi.Navíc Zeman na vás stejně kašle.
    • Ubohá
    • Bohužel vy jste mladší sestra ovečky! Taková husička na provázku..
    • Milá Marcelko, lidé volili menší zlo a respektujte názory druhých, my vám také nevyčítáme, že jste volila loutku která je nebezpečná nejen pro sebe, ale hlavně pro národ! Ševče, drž se svého kopyta, říká vám to něco?! A že kavárenská sluníčka u tohoto mamlase dělají cenzuru, to je celkem logické!
  • V tom metru stojí jako fíkus.
    *1*
    • Nebo jako zvadlej čů..k!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit