Přejít na výpis diskuzí

Jesy Nelson

OSOBNOST 22.3.2013 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jesy je nejlepší ze vsech a věřím ji a krasne zpiva . A neni vubec tlusta . Ženy by se sni mely vzít příklad. :-):-):-)♥
  • Geki aferka je kdyš se někdo pohada *4* *4* *4* *4*
  • happy Birthday
  • ahoj jesi sem tva opravdu nej nej fanenka a at si otobe kdo co chce mluvi ale pro mě budeš vždy ma hrdinka tak ahoj jo a ješte at se ti plni co chceš tak ahoj *14* *14*
    • Jesy is Very Very Beautifull my idol
  • Ja mam Jesy velmi rada a nechapem ako moze niekto povedat ze je tucna....
  • Přesně....Jesy je prostě božská.....
    Nemusí mít velikost 2 aby byla krásná,protože ona krásná je a krásně zpívá....Velký vzor. *14*
  • Naprosto souhlasim jesy ma nejhesčí postavu z Little Mix a je y nejhezčí !!!! *3* *3* a nejtalentovanějšíí! podívejte se okolo sebe jesy je dokonalá ! nic ji nechibý *4* *3* *4* *3* a tak tooo taký ý ma být to jsou jen vaše kecí keci kecičkí *16* *16*
  • Lidi raději se naučte psát. Úplně vidím ty, který píšou, že je tlustá. Buď mají sto kilo nebo jsou na hraně s anorexií jako většina zpěvaček. Jesy má nejlepší postavu z Little Mix. A pokud si zkutečně myslíte, že je tlustá, tak si žijete ve svým vlastním světě. Rozhlídněte se po ulici a pak mi řekněte, kdo je tustý.
  • Sakra, proč všichni hejtujete Jesy? Je naprosto dokonalá! je můj vzor a nezajímají mě ty vaše keci, že je tlustá. Pište mi hejtíky, mě je to jedno *3* *3* . Jesy je totiž nejhezčí z LM !!!!!!! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • jj to je pravda Jesy je nejhezčí z LM taky jí miluji
  • Co je to aférka ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit