Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sisto

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • May

    Jinak nejvíc sexy mi Sisto připadal v MAY- vypadá tam fkat úchvatně *14*
  • fotky

    Posílala jsem asi 10 fotek minimálně a nic- měli byste zlepšit správu webu- takových stížností je tady víc- nevim proč tu tedy potom nabídky na zasílání fotek, článků, odkazů, videí je- když se s tim nepracuje. *13*
    • Re: fotky

      už to tam je super- tak to se omlouvám :-))))
  • "nejkrásnější" ježíš :-)

    jestli ho máte rádi, tak vás musí dostat v dvojdíle Jesus (Ježíš) natočenej 1999, kde hraje hlavní roli. má vopravdu "božskou" tvář *3* doporučuju
    • On je táááák nááádhernej!! I love him! *14*
    • Je tam táááák nááádhernej!! I love him *14*
    • Dneska jsem viděla oba dva díly, dávali to na ČT2 a super, díky Jeremymu mně film zaujal ještě víc, super, je strašně sexy :))
    • Re:

      Tak tam je fakt dost dobrý. Myslím, že je to nejlíp natočený Ježíš ze všech. A on je tam moc dobrý. Teď jde v TV Julius Caesar, tam taky hraje.
      • Re: Re:

        Jo, v Ceasarovi mel peknou prdu *9*
    • Re:

      Dle meho nazoru byl dosud nejlepsi Jezis James Caviezel, ale Jeremy take zaujal. *3* *5*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NEKDY NA VLASTNI OCI??? *14*
  • pekny

    je fakt pekny a sexi videla som s nim kopec filmov fakz super všetky filmi sa mi pačili
  • fotky

    včera som poslala fotky mojho milačika neviete kedy pridu??????????dufam že pridu?????????????????????????????? ??
  • LOVE

    ja som ho zaza videla v horore May tam bol perfektny a krasny som sa uplne donho zblaznila WOW ...............
    .................. .................
    ................ .....................
  • milujem ho

    ja ho totalne zbožnujem...........
  • super

    ja som ho
    videla v serialy Uneseny a je krasny
  • je sexy

    Jeremy na mě pusobí jako pořádnej samec a zvíře myslím že frigidita mu nehrozí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit