Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Stone

OSOBNOST 8.2.2009 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday jennifer *3* *3*
  • Ellisabeth
    Happy birthday Jennifer *14*
  • (sel anonym)pise se to harper finklová
  • Harpr Finklová *3* *3* *12* *1*
  • ughfhvjfbhgjsdbjbsj jfhjidhfdhotg jdnsohvfnvkjsf jfsdjfhkdbv dfmgjsdngksd dj dfhgop *16* ghjidorhgkdjhgkf bfjnkdf dfijkldfnhz iétfh45h45fjfjdft fuihi *1* *2* *15* *3* *14* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *13* *10* *11* *11* *12* *16* *13* *10* fhvjdgerhlgig.
    • seš trapnej mm a když budeš psát tyhle krávoviny tak se alespon nauč psát pořádně *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • film

    ahoj vi nekdo kde ten film mužu stáhnout?? dekuji napiště mi kdyžtak na email :-) *3*
    • Nikolo ten film můžeš najít na ulož to.
      *4* *4* *4* *4*
  • Mam rada Jennifer....

    Ahoj sem tu nova a mam moc moc rada Jennifer a tešim se na valku blogerek (ten kdo by nevěděl budeto novej serial na Disnep) Achtelabych se zeptat kdomiluje Jennifer jako ja napišteto sem bojim se že sem jedina *14*
    • já jí taky mám ráda a to hodně je to nej nej nejlepší herečka na celím světě.prostě jí mám ráda nejvíc.
    • Mam jí taky rada Aanitto
    • Re: Mam rada Jennifer....

      jo ja taky mám ráda jennifer ale válka blogerek není seriál ale film:)
      • Re: Re: Mam rada Jennifer....

        Aha omlouvam se myslela sem že je to serial *7* *9* *15*
  • Harper ,....

    Jak se menuje dal v kouzelnikach harper a dal???? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: Harper ,....

      Je to Harper Finkle
      • Re: Re: Harper ,....

        Diky *1*
  • marta12

    Narozky

    všechno nej nej Jennifer vím že tohle nikdy číst nebudeš ale stejně všechno nej nej *3*
  • charalk

    Zklamaná (já)

    No tak když to napíšeš na seznam - ukážou se ti tam různý příspěvky nopř: por... nebo je to schoda men a někdo se jmenuje Jennifer Stone taky...a jestli ano tak se moc omlouvám *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit