Přejít na výpis diskuzí

Jeffree Star

OSOBNOST 5.12.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamortis852

    😍😯😇

  • Magdalena14

    😎😱😇😍

  • Mám jeffree ráda má užasné líčidla a umí se dobře namalovat. Někteří lidé o něm říkaj že je nechutnej atd podle mě má dobrej styl I když je nepřirozenej a že je teplej plno lidí má takovou orientaci.
  • max123verca
    je božííííííííí *1* *1* *14* *14*
  • VeriLolu
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jeffree je dobry člověk a spon poradi všem holkam co nosit a co ne jak se ličit a td ja stim problem nemam takove hom bratra bych brala zuzana *2* *1*
    • žee :DDD já taky bych brala
  • Jeffree Star je umělec ať chcete nebo ne.Že se někomu z vás nelíbí?Nebojte se,somrák jako by ho nikdy nepotká.
    Že se vám nelíbí jeho styl písniček či stylingu?Váš názor.
    Jeffree mě uplně zblbnul hlavu.Doslova protože se i barvím jako on.
    Je to pro mě ten nejvyšší bůh.Prostě nejlepší zpěvák pro mě.
    Naživo není dobrej zpěvák ale já ho stejně asi neuslyším naživo a jesli ano tak budu jen rád.
    Ani tak mi nejde o jeho zpěv jako hlasový ale o jeho texty.
    Někdy jsou i nesmyslné ale co,to není zločin.
    Hlavně jeho styling,face-up a podobné vymoženosti které on umí dokonalé použít a dělá se tím krásným.Viděl jsem ho bez make-upu i bez jeho kresleného obočí a furt se mi líbil,takže od těch negativních nechci slyšet "Ale tys ho neviděl bez face upu.
    Jeffree tím že je homosexuál a dá se říci skoro slečna tak se nijak zvlášť nelyší od jiných homosexuálů v LA.
    Je takovýhlech víc než...jeden..dva tři.Samozřejmě Jeffree je jen jeden to je jasné.Taky mám rád jeho návrhy,kdo vám navrhl do té doby než byl Jeffree triko s nápisem "Můj kluk polyká (sperma)"? Nikdo takže byste Jeffreeho měli považovat za skorokrále návrhářské kreativity!Narážky na jeho orientaci si odpuste,stejně ste všichni gayové a hotovo!
    • Pěkně napsané, Jeffree je prostě top
  • hm...

    Dlouho jsem přemýšlela nad smyslem jeho počínání. Asi se tímto způsobem snaží přebít osamělost. Nerozumím mu. Je fotogenický, ale nepřipadne mi to jako hezké umění. Spíš kýč. *5*
    • A možnost, že se mu to prostě líbí a baví ho to tě nenapadla? Třeba to prostě vnímá jako svoje naplnění. Co my víme, co se mu kdysi zrodilo ve škebli. *1* *1*
      Jinak, mě osobně se jeho styl moc nelíbí... přijde mi moc přehnaný a kýčovitý. Každý má jiný vkus. Ale rozhodně ho kvůli tomu neodsuzuju, natož abych o něm tvrdila, že je "buz-na" a podobně, tak jakoko to dělají jiní v téhle diskuzi! *16* Je to prostě jeho styl. Byla to jeho volba, vypadat takhle, a do toho nikomu nic, ale opravdu vůbec nic není.

      A nechápu, proč tady pořád řešíte jeho orientaci. To vážně zastáváte ty předpotopní názory, že člověk, který není na opačné pohlaví, je divný, špatný, zvrácený? Proberte se, sakra... žijeme v 21. století, ne ve středověku!

      Já ho obdivuju. Sice se mi to jako takové nelíbí, ale smekám před tím, že si troufne nosit tenhle styl. Každý, kdo jen trošičku vybočí z řady, musí počítat s tím, že okolí se do něho bude navážet, což ne každý ustojí. On se rozhodl být svůj, být takový, jaký chce být, a právě proto mu patří můj obdiv! *4*
  • :-!

    on je akože psychicky v poriadku? pretože nevyzerá na to že v hlavičke má toľko koliesok koľko má NORMÁLNY ČLOVEK mať
    • Re: :-!

      ano je v poradku homosexualita je orientace ne psychicka nemoc!!!! a bez nej by nebyla zadna Lady GAGA:D:D
      • Omg..! Neni uplne u prde*e jestli je teplej..? Tet toje us docela normal takze ho jako nechte bejt..! :D Ale ze by bez nej nebyla Lady Gaga..? Tim bych si nebyla fakt tak jista.!! *16*
  • i-lowe-music

    ..

    A není snad úplně jedno co je za orientaci? Je skvělej a to stačí ne? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit