Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Mareš, Ing.

OSOBNOST 19.10.2008 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opolidé, Kurupiru

    Četl jsem jen dvě knihy autora-o Kurupiru a opolidech. Nevím proč mi kniha o opolidech silně připoměla všechna pátrání o Ufo a mimozemšťanech-vše bylo připraveno, ale jako na potvoru selhal foťák, upadl, pistole selhala nebo nebylo strachy fotografováno nebo vystřeleno atd. Takže výsledek stejný. Ale v každém případě jsem knihy přečetl jedním dechem a nezkoumám, co je na nich pravdy.Díky pane Mareši
  • Legendární opolidé

    Legendární opolidé -je podle mně knížkou s nejsouhrnějšími a nejkomplexnějšími informacemi,jde do hloubky problému o existenci tajemného Yettiho.Pan Mareš zavede čtenáře po stopách tohoto tvora do Číny,Tibetu,Mongolska,Afganistán u,do bývalých svazových republik SSSR,na Africký kontinent.Tím čtenáři ukáže,že nejde jen o fenomén Himalájí,ale o celosvětovou záhadu!!Autor věnoval mnoho úsilí při její tvorbě,osobně navštívil mimo jiné spoustu muzeí a archívů v cizích zemích,ve kterých byl tento tvor spatřen.Seznamuje čtenáře s výpověďmi lovců,cestovatelů a domorodců,kteří se s tímto tvorem osobně setkali,i s legendami,které vyslechl.Mravenčí práce p.ing.Mareše je zúročena v této vynikající knížce a nadšení,s jakým jsem si ji přečetl jistě nejen já. Jsem touto knížkou nadšen!!Chtěl bych za ní a další knížky autorovi velmi poděkovat.Udělal jsem si výpis,co vše p.Marěš napsal a těším se,až se začtu do další.PS:pokud někdo znáte kontakt na autora,či jeho web.stránky,prosím napište jej do této rubriky.Děkuji a zdravím J.R.
























    ettiho"
  • Smrt ve sloní trávě

    Uvedenou knihu Smrt ve sloní trávě doporučuji vřele všem milovníkům přírody a zejméne pak Afriky.Myslím, že pana Jaroslava Mareše mohu směle zařadit k velikánům a znalcům přírody a poutavým vypravěčům jakým byl např. i Ing. Josef Vágner, stejně tak jako jeho zásluhy na poli objevů v přírodě.Srdečně gratuluji a smekám klobouk. Miroslav Třmínek Mariánské Lázně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit