Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Faltýnek

OSOBNOST 10.1.2017 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po schválení zprávy čt o hospodaření vás již nevolím
  • Dobrý den, rozhodl jsem se Vám napsat svůj postřeh,který se opírá o znalosti příslušníka SNB a později policie ve funkci kriminalistického technika, nyní důchodce. Situace ve státě a stejně tak na Slovensku nápadně připomíná rok 1989.V Praze jako mrtvý student,nyní slováci skuteční mrtví.Opozice už neví jak by Vás sesadila a tak se o p a k u je scénář roku1989,velice stejně vládaný politickými zkrachovalci. Sdělte to prosím panu Babišovi a dalším ve Vašem klubu.Blíží se obrovská katastrofa. Stačí jeden kamen do výkladu a je zle. Provokatér se již cvičí.Problém BIS je zástupný
  • Dne 16.prosince2013 jste mě napsal - když některé tradiční politické strany již neplní svoji funkci a v rámci politického systému selhávají a je na místě,aby politickou odpovědnost převzaly nové politické subjekty.Jsem přesvědčen,že Hnutí ANO 2011 bude podnikat kroky,které povedou ku prospěchu všech občanů České republiky. S pozdravem Faltýnek.
    Není tedy pravdou,že co tvrdí Faltýnek není ubohost,ubohost,jak uvádí ČSSD.Rád bych podporoval písemně ANO 2011,jako poslanec Laudát podporuje Českou televizi
    Napište mi Zemek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit