Přejít na výpis diskuzí

Janika Kolářová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě stepuješ?
  • Kam si zmizela?

    Kampak se asi poděla *3* ?
    • Re: Kam si zmizela?

      www.janikakolarova.webgarden.cz *3*
  • Soul, R´n´B

    Janiko, škoda, že si nezůstala u soulu. Určitě by sis fanoušky našla *3*
  • jk

    výborná *14*
  • Podpis

    Ahoj. Kdybych chtěl získat tvůj podpis na booklet CD, můžu ti ho poslat, ty ho podepíšeš a pošleš z5? *7*
  • svátek

    Ahoj Janiko, moc ti fandím, proto jsem sví dceři, která se narodila 5.5.2005 dala jméno po tobě, chtěla bych jen vědět kdy má Janika svátek, moc Děkuju Marcela.
  • Ahojky všichni

    Plynaři ja před svým přítel s klidem prdím a on přede mnou taky. To je snad lidský ne? All: Kupujte moje CD je to bomba !!!
  • Ahoj Jani , jsi fakt super . Já tě vidívám skoro pořád na Halenkovicích , kde máte chatu . Musí to být super , když jdeš a lidi se s tebou chtějí vyfotit , chtějí , aby jsi jim dala podpis atd. Já icelá moje rodina jsme ti drželi palce a když jsi vypadla , tak jsme byli smutní , ale babička řekla , že je to stejně velký úspěch , že jsi se dostala tak daleko . Tak se drž T
  • pro tebe

    malem sem zapomel kdyz si zpivala 1 pisen tak ta me fakt dostala sel mi mraz po zadech a nerikam to proto ze te balim nebo tak ale fakt si to natrela tam vsem protoze si ji nikdo nevybral a mas nato tak to donich fakt husti a zpivej jak ty sama to citis
  • pro tebe

    ahoj sem rad ze si sla do te souteze takhle si prosadila sama sebe sem rad zes do toho sla a pritom nevyhrala ale jiste budes mit mnoho moznosti sanci ktere te vyzvednou dal..jinak tancuji a pokud bys treba chtela neco dat do hromady budu rad nejsem amater vim ze urco mas mnoho nabydek takze ocenim i tvou odpoved zatim se mej miguel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit