Přejít na výpis diskuzí

Janek Ledecký

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ako spevák je o ničom Ledecký

  • Právě jsem se vrátil z Hollywoodu byl jsem tam s Frankiem zabít nudu...

  • Luky1987

    Nic moc zpevák Ledecký

  • Magdalena1
    😇pisné supr
  • drmilano.hlavina
    Nevydany - nevidany uspech, presvetcil - presvedcil, at si ctenar vybere. Pan JUDr. Ledecky je skvely cestinar, autor tohoto clanku nikoliv.Co na to rikate pane Bukeccy, keccy - kecci - kecy ?
  • Tatínek paní Zuzany Ledecké je Klapáč, ne Klepač.
  • Myslela jsem si vždycky,že je pan Ledecký dobrý hudebník,že musí mít výborný sluch.V pořadu Tvoje tvář má známý hlas mě stále přesvědčuje o opaku.Vím,že jde hlavně o zábavu,ale říkat někomu famózní zpěv,brilantní výkon,když účastnice/Jitka Boho/ zpívá falešně,řve,hučí, ,,tlačí na pilu'',na tanec a herectví nemá talent ani náhodou,mi připadá podivné.Jestli v tom nebude něco jiného.Bodování vyšší než od ostatních porotců.Asi pan Ledecký ztratil sluch nebo zapomněl poslouchat a díval se jen jako chlap a ne muzikant.Kam asi?Poslechněte si zpěv Jitky Válkové z Miss Army,kde zpívala Nirvanu.Klikněte-Video,co vás uvede do deprese.Také byla Jitka Válková v nominaci na nejhorší zpěvačku roku.Angličtinu má také slabou.Jinak pana Ledeckého obdivuji,že vychovali s manželkou takové šikovné děti a přeji celé rodině zdraví a mnoho dalších úspěchů.
  • Luky1987
    Janek Ledecký je dobrý zpevák a človek
  • takže všechno nejlepší k narozkám
    jsi dobry člověk
  • janku všechno nejlepší k vašim narozeninám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit