Přejít na výpis diskuzí

Jan Švejnar

OSOBNOST 4.3.2011 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane profesore Švejnare, prajem všetko najlepšie k vašim narodeninám, veľa dobrých ekonomických analýz a prognóz.
  • EKONOM

    Pane Švejnare!
    Když byla volba presidenta České republiky,docela jsem vám jako občan silně fandil.Mé nadšení rychle pokleslo.Jte určitě ůspěšný ekonom ale ukazujete nám tady Americké praktiky,s tím já souhlasit nemohu.V jednom nejmenovaném pořadu jste prohlásil, že jsme si žili nad poměry!!!Ukažte mě kteří lidé si zde žijí nad poměry?Jen vláda si žije nad poměry a ekonomové jako jste vy!Já vás ekonomy v lásce moc nemám,vždy hovoříte tak jak se vám to za dané situace hodí.Lépe by bylo kdyby jste zůstal v Americe!Tohle snad nemůžete myslet vážně!Kdyby ekonomové uměli pořádně pracovat nejsme tam kde dnes jsme, hovoří to za vše!
  • Prezident-vzor pro naše děti

    Vážený pane profesore,
    velice bych si přála, aby náš prezident byl člověk, kterého bych si mohla vážit a kterého bych bez rozpaků mohla dávat za vzor našim dětem. Byla bych moc šťastná, kdybyste se jím stal právě Vy pro svoji absolutní morální převahu.
    Věra Sedmihradská
    • Českým prezidentem nemůže být nikdo, kdo nemá české občanství... A z morálního hlediska by jím neměl být nikdo, kdo si do Čech jezdí jen k zubaři!!! Tohle není vzor pro nikoho slušného!!!
  • Zýchrana pro naši republiku!

    Vážený pane profesore, Jane Švejnare! :-)
    Po shlédnutí debaty mezi Vámi a panem Klausem , jsem vycítila, že jste vzácný člověk se srdcem i duši na pravém místě, kterému záleží na zlepšení kvality a morálky života, nejen v této naši maličké zemi, ale také na pokroku celého světa.
    Věřím, že jste zrozen a předurčen pro tuto funkci, prezidenta České republiky, kdy budete čestně, kvalitně a chytře reprezentovat naši vlast.
    Potřebujeme omladit kvalitními mozky, nejen vedení státu , ale také vládu i poslance(důchodci by si měli užívat důchodu), jedině tak se může naše zkostnatělá, nepřehledná a byrokratická ekonomika hnout ku předu a tím pádem i zlepšit život všech občanů.
    Z mého úhlu pohledu matky(samoživitelka,vždy máma+táta v jedné osobě, od 45let již pět let invalidní důchodkyně s příjmem 4 565,-Kč měsíčně), budu ráda, když můj mladší syn půjde ve Vašich šlépějích a bude moci v budoucnu také něco kvalitního udělat pro tuto zemi, pro tyto lidi,pro tuto ekologii.
    On je zatím třetím rokem na FSV KU a také stále doufám, že Vaši zásluhou bude moci starší syn se v blízké budoucnosti kdykoliv podívat domů a já i jeho bratr(neviděli se skoro 6 let),budeme moci ho zase navštívit(ten již osmý rok těžce maká v USA ve třech zaměstnáních a platí pořád příšerné daně) a aby měl naději na legalizaci jeho práce a já se synem jsem nemusela neustále žádat o vízum, které nám ani nemusejí dát(prodat)!
    Věřím,že pochopíte, když sám asi víte jak to v USA chodí a jak se tam žije.
    Již pátý rok jsme hluboce pod životním minimem a navíc strádáme jako rodina, kterou stmeluje bohudík zatím jen internet a naděje v lepší budoucnost!
    Již delší dobu uvažuji o emigraci hlavně proto, že nevěřím v tuto vládu a v tyto politiky, kteří myslí jen na svůj prospěch a totálně bezostyšně likvidují vše okolo sebe! Neví co je to čest, pravda, morálka!
    Děkuji Vám, nejen za to co jste již vykonal, ale i za to, co ještě uděláte, vkládám do Vás naději a vážím si Vás jako opravdového člověka, přeji zdraví a lásku a štěstí! :-)
  • Držím palce!

    Obdivuji Vás co jste všechno dokázal a pro naší zemi udělal. Moc Vám držím palce, chtělo by to prezidentské křeslo trochu oživit a Vy jste tím nejlepším kandidátem!
  • Fandím vám, pane profesore!

    A přála bych si, abyste byl zvolen. Cítím z vás pozitivní energii. Obdivuju vás za to, co jste dokázal v USA a za to, co jste dokázal od roku 1990 u nás. Kdybyste náhodou zvolen nebyl, o čemž pochybuji, může vás těšit, že se většina národa alespoň dozvěděla, CO jste pro nás dělal a děláte. A až budete zvolen, tak bych byla ráda, abyste ke svému oblíbenému Vinohradskému divadlu přidal i Činoherní klub, kde napovídám, protože je lepší! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit