Přejít na výpis diskuzí

Jan Potměšil

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás.Jsem stejně mladá jako VY,jen o 4,5měsíce mladší,ale to neva.Ráda bych Vás osobně viděla,ale to není realné.Jelikož nikam nejezdím.Mám VÁS rada a jste sympatický.Bydlím nedaleko JE DUKOVANY.Určitě tu není nic moc k vidění,ale sem tam se něco najde.Ráda bych Vás pozvala do našeho kraje.Třeba jen tak nana otočku.Mám švagra,který je po urazu z vojny,častečně ochrnutý,ale s pomocí francouzských holí chodí.Letos to bude 36let. Srdečně zdravím Vás i Vaší rodinu PŘEJI KRÁSNÉ CHVÍLE.E.Janku
  • sem vase fanynka obdivuju vas *14* *14* *14* *5* *2* *6* *4*
  • hele a kdo je vlastně ten Jan Potměšil *6*
    • Herec a fajn chlap a taky otec rodiny.Koukni na film bony a klid.
  • mdoleckova
    Vážený Pane Potměšil.Koncem května jste měl rozhovor otisknutý v Mladé frontě dnes.Hovořil jste tam o tělesně postižených.Jedna z vašich vět zněla že za minulého režimu stát schovával své postižené a zavíral je do ústavů aby nebyli vidět! Jak můžete mluvit o něčem co vůbec neznáte?Já jsem jedna z těch postižených kterých se to mělo týkat.Je mě 76 roků tak že to můžu posoudit.Tak jak nás postavil do života ústav DUTV nyní Kociánka v Brně se dnes už nevidí.A není pravda že jsme byli někde schovávaní. Nebo si myslíte že Jedličkův ústav v Praze a Kociánka v Brně jsou někde v lese?Radila bych Vám až budete příště dávat nějaké rozhor tak mluvte o tom co víte a ne co Vám kdo nakuká. Marie Dolečková (předsedkyně svazu invalidů Vinohrady Líšeň Brno.)
  • Kdo poskytne E-mailovou adresu na Jana Potměšila. Chtěl bych mu napsat co si o něm myslím. Děkuji. *10*
  • dobrý den pane Potměšile jsem ráda že jsem se sváma mohla setkat v Lanškrouně a děkuji za podpis *1* *2* *4*
  • Dotaz

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte na videu nebo počítači film Výzva režisérky Heleny Třeštíkové, nemohu ho nikde sehnat. Děkuji, Lenka
  • Jste pořád jednička!!!

    *5* *5* *5* Ahoj.Jan Potměšil se mi vždy líbyl jako herec.Škoda,že se tak málo v tel.objevuje.Fandím a držím palce. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Kopis z Wikipedie

    Pokud už ten text zkopírujete z Wikipedie, tak to ke článku napište. Kopírovat z ní je sice v pořádku, ale pouze pod podmínkou, že ji uvedete jako zdroj.
  • Majstro

    Perfektný herec. Velmi sa ma páčil vo filme Bony a Klid.

    Klobúk dole pred takýmto hercom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit