Přejít na výpis diskuzí

Jan Hrušinský

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena14

    jejich tatinek jse musi hrobě obracet sory

  • Pane Hrušínský, většího blbce než jste Vy, jsem neviděl. V dnešní době, kdy řádí koronavirus buˇme rádi, že takováto opatření vláda udělala. To Vaše vystoupení vůči premiérovi značí jaké máte IQ. Dotace od státu Vám jsou vhod? Já osobně bych Vám nedal ani korunu. Když chcete podnikat, tak si na sebe vydělejte.Navíc, to co Vy všichni komedianti předvádíte nestojí zanic. Je pár vyjímek, ale Vy mezi ně nepatříte.

  • Dobrý den. Pane Hrušínský, zcela s Vámi souhlasím. Žijeme ve světě vulgarit, lží a nenávisti. Je mi smutno co tenhle svět přináší mým dětem. Děkuji, že patříte mezi slušné lidi. Přeji Vám pevné zdraví a nám všem ať se lidem otevřou oči.
    • chytrej.honza

      Co je na něm slušného. Vždyť si poslechni, jak mluví o prezidentovi naší země.

  • Milý Honzo
    Přání k narozeninám všechno nejlepší!!!! *4* *4* *4* *4*
  • určitě

    Určitě si pan Jan Hrušínský přečetl všechny vaše vzkazy lidičky,jako si je čtou všechny celebrity.Vy jim tady gratulujete k narozeninám,jmeninám,vyznáváte uznání,kondolujete k úmrtí tetiček (viz Rudolfu Hrušínskému ml.),žádáte je o radu
    a i např. telefonické kontakty a čekáte,že oni se Vám ozvou. Jste opravdu bláhoví,co si to myslíte.MYSLETE. *13*
  • přání

    Milý Honzo
    Přání k narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí
    a dobré pohody a zdarů do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • no a co

    vypadá mladší než 53
  • Podekovani

    Dobry den, pane Hrusinsky.
    Prijela jsem z USA navstivit dceru zijici v Praze. Mely jsme to stesti a dnes vecer jsme shledly dernieru hry Charlyova teta. Musim Vam podekovat za krasny zazitek. Bylo to uzasne a je velika skoda, ze to bylo naposledy. Podle potlesku jste vsichni poznali, ze lidem se hra lidem velice libila. Drzim Vam palce ve vsem a jeste jednou dekuji.
    Lenka a Romana
  • Teta

    Dobrý večer pane Hrušínský, obdivuji Vaše herecké výkony. Jsou naprosto skvělé, jako dnešní Charleova teta. Budu hrozně ráda,když se ozvete.

    Děkuji a přeji pěkný večer
    s pozdravem Pavlína Herrgesellová
  • rodokmen

    Vážený pane Hrušinský!
    K doplnění vašeho rodokmenu by vás možná zajímalo, že váš otec jezdíval jako malý chlapec do vesničky Kostelec u Jičína a zcela evidentně zde měl váš rod kořeny. Jsou zde uváděna jména - Červíčkovi, Böhmovi a Budínský. Jezdili k Bočkovům, domek stále stojí. Byla bych ráda, kdyby jste se ozval. S pozdravem Velartová J.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit