txt

Diskuze k článku: Jan Cina

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (137 příspěvků)

1 2 3 4 10 Starší

• Bohdanka Hamplová (anonym)
    1 se líbí

Je strašně hezký☺☺

29.8. (20 dnů)
  • Denča (anonym)

Všechno nejlepší k narozeninám hodne štěstí, lásky a hlavně hodně úspěchu

20.3.2017
  • Saša (anonym)

Milý Jane. Patří vám mé srdečné DĚKUJI! Děkuji za to, jaký jste, protože i když to děláte nevědomě, ovlivňujete spoustu lidi, včetně mě. Pomohl jste mi si uvědomit samu sebe a tak nějak konečně přijmout, jaký člověk jsem. Opravdu za to děkuji. A jelikož máte dnes narozeniny, tak přeji všechno nejlepší a užijte si dnešní den, protože je to váš den. A pokud by to bylo jen trochu možné, prosím, zůstaňte takový, jaký jste. Moc děkuji. A.

20.3.2017
  • #HACKER (anonym)
    7 se líbí, 1 se nelíbí

Nejlepší byl v TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS...

31.1.2017
  • Mary (anonym)
    1 se líbí

To taky, ale koukni na seriály svět pod hlavou, pustina tam je naprosto fantastickej.

8.3.2017
  • Žarybna (anonym)
    6 se nelíbí

Honza prý chodí s nějakou holkou, ne?

26.1.2017
  • Kohin (anonym)
    4 se nelíbí

Prý jo. Nějaká umělkyně. :)

27.1.2017
  • thor (anonym)
    1 se líbí

přání otcem myšlenky

29.1.2017
  • thor (anonym)
    3 se líbí, 1 se nelíbí

a jmenuje se vančura

29.1.2017
  • Žeryn (anonym)
    2 se nelíbí

Vzhledem k tomu, že teď chodí všude sám....je to divné. Je přece jedno s kým je nebo není...

1.2.2017
  • thor (anonym)
    2 se líbí

Jeho partner Petr Vančura je velice kreativní i jako autor ap. Cina víc hraje a je ho víc vidět- i když ten na G? se s ním nemůže vůb ec rovnat. Je i vzdělaný a chytrý,což se o těch z jemu podobných moc říci nedá.
    Byl bych rád, kdyby p.Vančurovi řekl, že by byl zájem jeho alternativní projekty a texty vydat knižně - rozhodnutí na jeho stránkách.
    Vydržet!

24.1.2017
  • nika1979 osobnosti.cz

*14* *14*

19.1.2017
  • Kohin (anonym)
    1 se líbí

Já ho viděl hlavně v Pustině a tam bych ho málem nepoznal, předvedl fakt brilantní herecký výkon. Za tu vánoční pohádku on sám nemůže. Za mě hrál i tam dobře. :) Počkat to už není s panem Vančurou nebo co?

8.1.2017
  • Julie (anonym)
    2 se líbí

Bože, že vyhrál nějakou soutěž a je teď víc na očích, neznamená, že patří všem lidem. Nechte ho žít s kým chce!! Občas ho potkávám v metru a vypadá i v rozhovorech je milý a inteligentní kluk nebo mladý muž. Nemusí každý prát prádlo na veřejnosti...náhodou s brýlemi i bez nich je moc hezký a hlavně zajímavý, je takový neobvyklý. Pokud má přítele, osobně to respektuji a jestli má přítelkyni, jen dobře ne?

3.1.2017
  • Mary (anonym)

hezky napsany *4*

21.2.2017
  • Lujza (anonym)
    2 se líbí

Nevím co na něm každý má. Beru ho jako každého jiného našeho herce.

22.12.2016

1 2 3 4 10 Starší