Přejít na výpis diskuzí

James Arthur

OSOBNOST 2.3.2013 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • james arthur je najlepsi spevak na svete a ma nadherne modre oci * *
  • Vše nejlepší Jamesi ;) :*
  • vykašlete se na všechny, který jenom nadávaj. Zpěvák je žto moc talentovanej a zpívat umí. \a nenadávejte si, nic se tím nezmění, né všem se můžete zavděčit, i když si myslíte něco jiného *3* *3* *14* *14*
  • Já myslím že zpívá až moc dobře.Je super
  • Souhlasim s gabcou ze hudba neni o vzhledu ale u hudbe i kdyz je fakt ze james se mi strasne libi i vzhledove jeste mam rada jamese blunta a ten se mi nelibi ale mam ho rada i kvuli povaze a vim ze byl mozna jeste je devkar
  • Ja si myslim ze james je typ cloveka ktery by se rozdal hlavne pro ostatni on je bozi jak se rika ze nikdo neni dokonaly tak james dokonaly je neni nic na nem co by se mi nelibilo miluju ho uz asi rok a to porad stejne on je pro vsechno o co se zajimam a souhlasim s nim jak rekl ze louisovi z 1D stoupla slava do hlavy ma pravdu
  • Ja jamese miluju nadevsechno na svete dala bych za nej zivot on se mi libi celej jeho hlas ,pisnicky a vzhledove taky samozrejme je krasnej a strasne hodnej a milej i za to ho moc miluji..
  • RENATO jsi zřejmě pěkná mrcha. Chtěla bych tebe vidět jak zaspíváš IMPOSIBLE nebo RECOVERY. Byl by to asi pěkný trapas.Takže radši opusť tyto stánky jo??? Nikdo není zvědavý na tvoje trapný komenty. A to platí pro všechny co nesnáší Jamese.
  • asi nejhorší zpěvák kterýho znám! *16*
    • Renato :D jsi tak trapná až to bolí .... -.- neznáš ho a soudíš ;) ... koukni se první na sebe a pak něco říkej ;)) ... machra umí dělat každý přes kabely ale kdyby si ho viděla na živo tak si říkáš že je to ten nejlepší zpěvák -_- tak radši mlč ! -.- Káča ....
  • ježiši on nemá zelený oči ale modrý *1* *1* *1* *15* *15*
    • jo on má modrý oči *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit