Přejít na výpis diskuzí

Jakub Štěpán

OSOBNOST 26.12.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koleda koleda Štěpáne co to neseš ve džbáně?Nesu nesu fermetrák,mám ho tady přes metrák,v blázinci se dobře máme,fetujem a neděláme,vezu vezu fermetrák mám ho tady přes metrák!

  • Je naprosto úžasnej, připomíná mi mýho kluka :-))) Nevíte náhodou, jak se jmenuje ta holka, co s ním natáčela Šrouby a matice? Pořád se hádám s kámoškou, že jí odněkud znám. Díky za odpověď ;-)
    • Jo jo, je to on :-) Sice nechápu, proč tu nemá uvedené veškeré info, natočil toho mraky, už několik let moderuje na rádiu Magic. Tak asi aktualizace moc neprobíhají. Rozhodně souhlasím, že je naprosto úžasnej, a to nejen v klipu Šrouby a matice. Už jste ho viděli jako zmetka v Ordinaci? *14* Dala bych si říct :-D
  • Ve videoklipu k Mandrage šrouby a matice seš k sežrání!!! *14* *14* *14*
  • Kuba

    No jo, Kubíček... To je moje malinký zlatíčko:D Zbožňuju toho kluka.. Nejvíc dny strávený s ním:D Takový srandy *1*
    • Re: Kuba

      dáš mi pls na nej icq??.....moc díík
      • Re: Re: Kuba

        ahoj, heleď, jestli si ho nezmenil,tak jeho icq je 343636417 *4*
        mej se hezky a drzim palce, je nezadany :)))
        • Re: Re: Re: Kuba

          Ale ani žádnou slečnu nehledá;) Užívá si ikdyž teď ani to ne, nemá na to čas..;)
          • Re: Re: Re: Re: Kuba

            Proč myslíš že nehledá? ;) třeba jsem s ním něco měla :))) ne, to ne...ale ráda bych no *14*
  • lucinka_xd

    :-)

    Jo jo, moc krásňoučkej *14* A moc hodnej *3*
  • Kubínek

    Je krásnej a jsem ráda, že je tak skromný. Doufám, že i po pár letech nebude mít nos nahoru a pořád zůstane tak vtipný a svůj, jako je teď *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit