Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Bisset

OSOBNOST 28.9.2012 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TomChih

    Každý může získat $ 9k týdně ... Můžete si vydělat od 25368 do 37294 dolarů za měsíc a ještě víc, pokud pracujete jako práci na plný úvazek ... Jednoduše postupujte podle pokynů na této stránce, pečlivě si přečtěte od začátku do konce. .. Jedná se o flexibilní práci, ale o dobrou příležitost

    >>>>>>>>>>>>>>>>>  w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­8.C­­o­­m

  • Jacqueline Bisset,Claudia Cardinálová a Micheille Pfeiffer jsou nekrásnější herečky a moje nejoblíbenější. Rád se dívám na filmy,ve kterých hrají. Když se objeví v některém našem časopisu,vždy si koupím.
  • Vše nejlepší v Vašim kulatým narozeninám,hlavně zdraví a štěstí vám přeje Vlastik
  • Paní Bissetová vše nejlepší k Vašim kulatým narozeninám,hlavně hodně zdraví a spokojenosti.Spolu s paní Cardinalovou jste moje nejoblíbenější herečky.Moc se mi líbíte. Vlastik
  • Jacqueline je velmi milá a příjemná žena,kromě Jacqueline se mi líbí jen Claudia Cardinale, obě jsou velmi sympatické a krásné. Přeji jím do dalších let hodně zdraví a mnoho dobrého. Vlastik
  • Viděl jsem film Letiště, kde hrála letušku Gwen, Muž z Acapulca, a mnoho jiných. Podařilo se mi nahrát si pořad pana Ebena Na plovárně, kde byla Jacqueline Bisset hostem,mám taky hodně starších časopisů Kino, kde měla své fotografie a články. Je to nejkrásnější herečka. Vlastik
  • Vlastik. Jacqueline Bisset je nádherná, viděl jsem mnoho filmů, ve kterých hrála, moc krásná a sympatická. Vlastik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit