Přejít na výpis diskuzí

Ivona Březinová

OSOBNOST 1.2.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele komu se líbily knížky ,, Holky na vodítku '' tak sem vám jen chtěla říct, že sme z jedné z nich - Z ,,Martiny '' udělali divadelní představení na kterém byla dnes i paní Březinová a bude se konat i příští týden (termín není ještě přesný) v Hradci Králové - na jedné ze zdejších základních škol a poté by mělo bt i pro veřejnost *4* - Takže určitě kdo chcete tak přijdtě *4* - jo a vztupný se neplatí ... *4* *4* zatím ahoj , třeba v HK na shledanou
  • taky napsala Holky na voditku
    jsou to super knizky urcite doporocuju
  • Tam má být Purkyně a ne Turkyně
  • Nejlepší knížka od ní jsou STRÁŽCI SVĚTLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *3* *3* *15* *15* *1* *1* *1* *14* *14*
  • dnes jsem dočetla její knihu jmenuje se SAXANA A LEXIKON KOUZEL je moc moc moc moc moc moc moc hezká *1* *1* *1* *1* *15* *15* *2* *2* *2* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *4* *4* *5* *5* *6* *6* *7* *7* *7*
    • Byla jsem na její besedě a taky jsem četla její knihu SAXÁNA A LEXIKON KOUZEL byla fakt moc krásná *5* mám tu knihu doma *15*
  • Být váma přečtěte si knížku Luftačky tu knihu mam nejraději
    *1*
  • :-)

    Tato spisovatelka je skvělá.
    Ččetla jsem od ní všechny tři knížky..>>Holky na vodítku-jenuji se Martina,Alice,Ester..:)
  • ahoj

    četla sem nekolik jejich knizek a vsechny sou super Ivona ja nej spisovatelka

    já chci presíst vsechny její knizky AHOJ VĚRKA *3*
    • ahoj

      *13*
      neprectes vsechny jeji knizky to se ti nepovede
  • skvělá spisovatelka

    je to úžasná spisovatelka, těším se na bláznivé donkichoty
    • Re: skvělá spisovatelka

      ta knižka je uplně užasna *14*
      • Re: Re: skvělá spisovatelka

        doprčic je to tam dvakrat *4*
    • Re: skvělá spisovatelka

      ta knižka je uplně užasna *14*
  • Exkurze

    Měli jsme s ní exkurzi v knihovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit