Přejít na výpis diskuzí

Igor Bareš

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Béčkovej herec stejně jako Prachař,Benešová,Vagnerová atd.

  • Dobrý den, také mám zítra 51 narozeniny, takže přeji všechno nejlepší
  • Dobrý den pane Bareši. Viděl jsem Vás v neděli v kriminálce „Temný kraj" a bojím se ještě dnes. Tak úžasně zahrát záporáka, prostě úžasný. Jste veliký herec. Zdraví Frič.
  • Vážený pane Bareši.
    Měla jsem tu příležitost vidět Vás v páteční hře " Nepřítel lidu ". Můj potlesk zdaleka nemohl vyjádřit můj dík,obdiv a úžas nad tím, jak jsem hrál. Máte mnoho osobních starostí, ale pro nás diváky jste vytvořil parádní roli. Opatrujte se, ať Vás nesemelou denní problémy a já Vás mohla na divadle vidět zas a zas znovu. Držím Vám palce.
  • dobrý den pane igore mám vá moc ráda v serialu horákovi . protože jste výborný otec , skvělí bratr , a nejlepší manžel . mně se líbí nejvíc díl sex kam se podívaš . at se vam daři a naschledanou *4*
  • Stávka

    PANE IGORE,( JEŠTĚ PŘED POLEDNEM BYCH NAPSAL VÁŽENÝ )Velice Vás mám rád jako herce. Jako osobnost (jste uváděn na stránkách "OSOBNOSTI")jste mě velmi zklamal ve Vašem vyjádření dnes na Radiožurnále ohledně stávky. Opravdu si myslíte, že naše země nevzkvétá? A pokud opravdu ano (si to tedy myslíte), tak je to vina vlády, která je ve funkci necelý rok?. Na Váš názor máte právo. Je to ale dost otřesný názor - na osobu Vašeho formátu. Mrzí mě to o to více, že jste mně jinak blíký i ptoto, že jste Moravák a navíc, že jste pobýval a studoval v Brně. Dnes je mně z Vás smutno. Příjemný pobyt v Řecku Vám přeje Navráti.
  • Sametový hlas

    Pane Igore,nevím jestli si to přečtete,ale ráda bych Vám napsala,že jsem velká fanynka nejen Vás jako herce,ale v nemenší míře i Vašeho hlasu.Kdysi jsem náhodou narazila na Toulky a z Vašeho hlasu jem byla paf-strašně lahodil mému sluchu.Díky tomu jsem Toulky začala poslouchat a poslouchala jsem je několik let.Vím že to jiní lidé můžou vnímat úplně jinak,ale pro mě se ani v dabingu,ani jinde nenašel nikdo kdo by mě tímhle způsobem takto "uhranul". Od té doby jsem ráda kdykoli můžu shlédnout nějaký film nebo seriál,kde hrajete a moc Vám fandím. Přeji Vám,ať se Vám jen daří a tomu mrňouskovi,který je zřejmě středobodem Vašeho světa, přeji hodně štěstí do života a spokojeného taťku i maminku.Vše jen dobré
  • Pan Bares

    Igor BAreš skvele zahral v horakovich *3* *3*
  • markof

    Super

    Igor Bares je vyborny herec *3*
  • Zmna příjmení?

    Dobrý den, nevím jen jak Vás oslovit, proto Igore ( jsem také o 20 let starší, tak si to snad mohu dovolit.) Léta poslouchám Toulky... a oblíbila jsem si Váš hlas, a najednou místo Igor Bareš, Igor Dostálek, vysvětlete nám, proč? Oženil jste se a vzal si jméno manželky? Hlas se totiž nezměnil. Fandím Vám a díky. Dohnalová *7* *3*
    • Re: Zmna příjmení?

      kdepak, hlas je sice dost podobný, ale stejný ne, je to opravdu někdo jiný... Přesto by i mě zajímal důvod této změny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit