Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Byl to také pacifista a byl to dobrý člověk s dobrým srdcem na správném místě!! Byl to náš nejlepší český prezident!! Nesmí se zapomínat na jeho život a na jeho odkaz!! Doba je dnes bohužel jiná, všichni se chtějí jen dobře bavit, a kdo nekrade a patologicky druhým lidem už sám nelže není čech v této zaprodané a v rozkradené naší zemi, prý ještě udajně Republice. A skutečně nebo v přeneseném slova smyslu?!! Zajímalo by mě kdo z nás to zodpoví, já to raději doufám nebudu! Chce se mě plakat z toho jak se češi k sobě bezohledně a nenávistně chovají, každý sám pro sebe a každý sám za sebe je mottem každého nového dne našich američanu.

  • Václav Havel byl společně s Masarykem nejlepší prezident v dějinách naší země.

  • MartinDyntar

    Je třeba tu uctít památku Václava Havla alespon jedním krásným citátem Alberta Camuse:,,Povinnost znamená dělat to o čem víme že je správné a dobré - co je už nutné udělat..." (...) Myslím si že Václav Havel, nejlepší náš prezident, byl skutečně nezastupitelný a nenahraditelný už druhými lidmi ve vysoké politice! A vzácné je především to že byl obyčejným člověkem jedním z nás!, to je ve vysoké politice plné ze všeho nejvíce už samotných podvodu, lží, manipulací a korupce už skutečně ojedinělé.

  • MartinDyntar
    Nejlepší Náš prezident. Takový lidé už ve vysoké české politice nikdy nebudou. Se už nikdy nenajdou.
  • MartinDyntar
    Václav Havel se nejvíce zasloužil o povědomí ČR v okolním světe. Byl naším nejlepším českým prezidentem, a hlavně byl jedním z nás, byl obyčejným člověkem mimořádných kvalit. Ale v politice se nevyznám, proto bych o politice už raději nepsal. Tak zkrátka a jednoduše dnešní politici a rádoby zákonodárci už mu nesahaji ani po kolena - mám na mysli Václava Havla. Klimbajici se becherovka Miloš Zeman a spol. s Babisem, který patologicky lže a úspěšně krade a zneužívá evropské dotace a fondy ve svuj osobní finanční prospěch jsou ostudou naší zeme, pokud se dá vůbec ještě říct naší, protoze nám už tady s největší pravděpodobností přece nic nepatří. Všechno patří nadnárodním korporacím v tvrdém a v neuprosnem systému kapitalismu a jeho hodnot. To dál ponechám raději bez komentáře. Takže (...) a takže (...) ... (...)
  • MartinDyntar
    Souhlasím s tebou! Vaclav Havel byl našim nejlepším prezidentem. Respekt a ucta jeho památce!!
  • Václav Havel byl nejlepší prezident ČR.

  • Václav Havel net worth:92 milionů dolarů.

  • Václav Havel a Masaryk byly nejlepší prezidenti ČR.Zeman je jen hulvát.Zeman je ostuda Čr.

  • MartinDyntar

    Václav Havel ? 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit